Kategorie: / Sport

Asdream.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Asdream.pl
5 / 5 2022-09-22

Dotychczas przeglądałem opinie użytkowników na temat różnych przedsiębiorstw i ich ofert głównie na Google oraz na profilach firmowych na Facebooku. Jednak teraz zawsze sprawdzam je również tutaj. Niektóre recenzje są bardzo emocjonalne, co sprawia, że trudno jest dowiedzieć się czegoś konkretnego o samym produkcie lub usłudze. Jednak możemy mieć pewność, że właściciele tego serwisu nie ukrywają żadnych opinii.

5 / 5 2021-05-16

Moim zdaniem każdy powinien mieć możliwość wyrażania konstruktywnej krytyki na temat produktów, usług i marek, z którymi miał rzeczywisty kontakt. Oczywiście, jednostkowe preferencje mogą się różnić, ale jeśli zauważam, że dany sprzedawca ma głównie negatywne opinie, to wolę zrezygnować, ponieważ nie sądzę, że wszyscy oszukują i źle oceniają.

5 / 5 2017-12-03

Ściślej myślałam, że to renomowany ośrodek edukacyjny z profesjonalnym podejściem, niestety okazało się, że była to pomyłka. Nikt tutaj nie szanuje ani mojego czasu, ani moich pieniędzy, które wydałam na ich usługi. Oprócz tego, że zapłaciłam za 60 minut jazdy, to jeszcze skracają czas do 40-45 minut. Dodatkowo, często przekładają ustalone terminy jazd lub nie uprzedzają mnie, gdy nie mogą się z nimi zrealizować. To naprawdę szokujące, że można tak lekceważąco traktować klienta!

Rzetelne opinie o Asdream.pl

Asdream.pl

Siedziba
-

WWW
http://asdream.pl

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie