Kategorie: / Pozostałe / Przemysł i produkcja

ASKEN Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o ASKEN
5 / 5 2023-03-29

Jestem zadowolony/a z możliwości pomagania innym w wyborze właściwego produktu, zamawianiu optymalnej usługi oraz znalezieniu uczciwego partnera do inwestycji. Co mnie szczególnie cieszy, to brak cenzurowania opinii na tym portalu. Opinie są publikowane bez zwłoki i moderacja nie wprowadza żadnych zmian.

5 / 5 2022-07-19

Jestem bardzo zadowolony, że mam możliwość pomagania innym ludziom w dokonywaniu odpowiednich zakupów, wyborze optymalnych usług oraz znalezieniu zaufanego sklepu. Bardzo cenię sobie fakt, że ten portal nie zmienia opinii użytkowników. Komentarze są publikowane praktycznie natychmiast i moderatorzy nie wprowadzają żadnych zmian.

5 / 5 2022-05-07

Sprawdzam i recenzuję tylko wtedy, gdy mam pewność, że moje opinie nie zostaną usunięte przez moderatorów. Na tej platformie moje komentarze są natychmiast widoczne dla wszystkich, bez względu na ich treść i adresata. Cenię to, że nie dajecie się zastraszyć.

5 / 5 2021-06-29

Poważna firma

5 / 5 2021-06-07

Zanim kliknę na przycisk "kupuję", zawsze odwiedzam tę stronę i starannie czytam opinie innych osób o wybranym sprzedawcy i zamawianym produkcie. Właściwie robię to od kilku miesięcy i jeszcze nigdy nie dałem się oszukać. Gorąco polecam to miejsce każdemu, kto nie ma czasu ani cierpliwości na handlowe zamieszanie, zwroty, składanie reklamacji czy rozmowy z sprzedawcą.

Rzetelne opinie o ASKEN

ASKEN

Siedziba
Kraków

WWW
https://asken.pl/

Email
[email protected]

Telefon
+48 126351400

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie