Kategorie: / Dla Dzieci / Motoryzacja

Askot Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Askot
5 / 5 2022-10-09

Miło, że mogę pomóc innym klientom w wyborze jakościowego produktu, zamówieniu skrojonej na miarę usługi czy w znalezieniu rzeczywiście godnego zaufania sprzedawcy. Wiodącym plusem tego miejsca jest, jak dla mnie, brak kontrolowania opinii. Opinia zostaje bezzwłocznie opublikowana w serwisie i zarządzający nie wprowadzają żadnych zmian.

5 / 5 2022-08-10

Recenzje użytkowników o przedsiębiorstwach i ich produktach lub usługach przeglądałem w przeszłości tylko w profilu firmy w Google i serwisie Facebook. Teraz czytam je każdorazowo też tutaj. Nierzadko opinie są ewidentnie napisane pod wpływem emocji, więc niewiele można się dowiedzieć o samym towarze. Ale chociaż mamy pewność, że właściciele portalu nie cenzurują niczego.

5 / 5 2022-04-19

Recenzje użytkowników o przedsiębiorstwach i ich portfolio przeglądałem do niedawna tylko w wizytówce Google i serwisie Facebook. Teraz czytam je każdorazowo też tutaj. Czasem opinie są ubogie w merytorykę, więc niewiele można się dowiedzieć o samym towarze. Ale chociaż mamy pewność, że właściciele portalu nie cenzurują niczego.

5 / 5 2022-04-17

Fajnie, że mam szansę pomóc innym użytkownikom w zakupie odpowiednio dopasowanego towaru, zamówieniu optymalnej usługi czy w wyborze naprawdę solidnego dostawcy. Sporym atutem tego portalu jest, przynajmniej dla mnie, brak ingerowania w treść komentarzy. Opinia zostaje bardzo szybko zamieszczona na stronie i moderatorzy nie dokonują żadnych modyfikacji.

5 / 5 2021-06-29

Kupiłam tu fantastyczny wózek dla maluszka!

Rzetelne opinie o Askot

Askot

Siedziba
Wrocław

WWW
https://askot.pl/

Email
[email protected]

Telefon
+ 48 664 122 320

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie