Kategorie: / Dla Dzieci / Motoryzacja

Askot Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Askot
5 / 5 2022-10-09

Cieszę się, że mam możliwość pomagać innym klientom w wyborze wysokiej jakości produktu, zamówieniu spersonalizowanej usługi i znalezieniu wiarygodnego sprzedawcy. Najważniejszą zaletą tego miejsca, moim zdaniem, jest to, że opinie nie są kontrolowane. Opublikowane są natychmiastowo na serwisie i zarządzający nie wprowadzają żadnych zmian.

5 / 5 2022-08-10

Wcześniej jedynie w profilu firmy w Google i na Facebooku przeglądałem recenzje użytkowników dotyczące przedsiębiorstw oraz ich produktów lub usług. Teraz zawsze je czytam również tutaj. Często opinie bywają pisane pod wpływem silnych emocji, więc nie zawsze dostarczają one rzetelnych informacji na temat danego produktu. Niemniej jednak, możemy mieć pewność, że właściciele portalu nie ingerują w treść tych opinii.

5 / 5 2022-04-19

Ostatnio zacząłem sprawdzać recenzje użytkowników na temat firm i ich ofert nie tylko na stronach Google i Facebook, ale również tutaj. Czasami opinie są mało konkretne, więc trudno dowiedzieć się czegoś konkretnego o produkcie lub usłudze. Jednak przynajmniej możemy być pewni, że administratorzy tego portalu nie cenzurują żadnych opinii.

5 / 5 2022-04-17

Miło mi, że mogę pomagać innym użytkownikom w znalezieniu odpowiednich produktów, zamówieniu najlepszych usług i wyborze rzetelnego dostawcy. Dużym plusem tego portalu jest to, że nie ingeruje w treść komentarzy - opinia jest szybko publikowana na stronie i moderatorzy nie wprowadzają żadnych zmian.

5 / 5 2021-06-29

Kupiłam tu fantastyczny wózek dla maluszka!

Rzetelne opinie o Askot

Askot

Siedziba
Wrocław

WWW
https://askot.pl/

Email
[email protected]

Telefon
+ 48 664 122 320

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie