Kategorie: / Komputery

Astech-service.com.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Astech-service.com.pl
5 / 5 2018-11-24

Kupiliśmy sprzęt biurowy od firmy ASTECH. Pracownicy firmy byli bardzo profesjonalni i mieli głęboką wiedzę na temat oferowanego sprzętu. Jesteśmy pewni, że następne zakupy i ewentualna obsługa techniczna zostaną dokonane w firmie ASTECH.

5 / 5 2018-11-24

Kupiliśmy sprzęt do biura od firmy ASTECH. Pracownicy tej firmy wykazali się profesjonalnością i dużą wiedzą na temat oferowanego sprzętu. Bez wątpienia będziemy robić kolejne zakupy oraz korzystać z usług serwisowych właśnie w firmie ASTECH.

5 / 5 2018-05-18

Firma ASTECH jest bardzo profesjonalna i godna zaufania. Cieszę się, że mamy okazję współpracować z nimi w różnych obszarach i z całą pewnością polecam tego partnera biznesowego. Chciałbym przesłać serdeczne pozdrowienia wszystkim pracownikom ASTECH.

5 / 5 2018-05-18

Firma ASTECH to naprawdę wysokiej jakości i godna zaufania firma. Cieszę się, że mam możliwość współpracować z nimi na wielu różnych obszarach i z pełnym przekonaniem polecam ich jako kontrahenta. Przesyłam serdeczne pozdrowienia dla wszystkich pracowników ASTECH.

5 / 5 2018-04-18

Wciąż i niezmiennie, od 1994 roku, są firmą oferującą bardzo rzetelną i profesjonalną usługę za konkurencyjną cenę. Polecam.

5 / 5 2017-10-18

Z całą pewnością polecam tę firmę! Obsługa i kontakt z klientami są na naprawdę wysokim poziomie! Nie napotkasz żadnych problemów ani nieprzyjemnych sytuacji! Jakość maszyn również jest bardzo wysoka! Gorąco rekomenduję!

5 / 5 2017-10-18

Jestem w pełni przekonany/a, że ta firma zasługuje na polecenie! Zarówno obsługa, jak i kontakt z klientem, są na naprawdę wysokim poziomie! Nie ma żadnych problemów ani nieprzyjemnych sytuacji! Maszyny, których jakość również jest na bardzo wysokim poziomie, są godne polecenia!

5 / 5 2017-10-13

Astech to firma, z którą mamy stałą współpracę w zakresie zakupu urządzeń ksero, tonerów, tuszy oraz konserwacji sprzętu. Pracownicy tej firmy są bardzo profesjonalni i posiadają szeroką wiedzę z zakresu konserwacji. Wszystkie prace są zawsze wykonywane fachowo, rzetelnie i z zachowaniem ustalonych terminów. Na podstawie naszego doświadczenia, z przyjemnością możemy polecić firmę Astech jako wiarygodnego partnera biznesowego.

Rzetelne opinie o Astech-service.com.pl

Astech-service.com.pl

Siedziba
Warszawa

WWW
http://astech-service.com.pl/

Email
[email protected]

Telefon
+48226328889

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie