Kategorie: / Usługi

Astrafox.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 3.00
opinie o Astrafox.pl
3 / 5 2024-03-18

Zdecydowanie odradzam współpracę biznesową z AstraFox. Podpisałem umowę na wykonanie pięciu konektorów do Tableau w ciągu 38 dni roboczych. Po ponad ROKU (13 miesiącach) AstraFox zrealizowało 3 konektory z 5 i twierdzi że wykonało całą umowę, argumentując że niedoszacowali pracy nad 3 konektorami więc one liczą się jako 5. Absurdalne podejście. Wszystkim zalecam dużą ostrożność w deklaracjach i współpracy AstraFox, oraz podpisywanie umów z mocnymi deadlinami, bez płatności z góry.

5 / 5 2022-05-04

Oprócz wyrażania swoich opinii o różnych firmach, spędzam dużo czasu na ich sprawdzaniu. Dzięki temu udało mi się już kilka razy uniknąć podpisania umowy z niewiarygodnym sprzedawcą. Zamiast tego zdecydowałem się na firmę, która cieszy się doskonałą reputacją i jestem wiernym jej klientem. Jestem bardzo zadowolony, że jesteście tutaj.

5 / 5 2021-08-02

Publikuję swoje opinie dopiero wtedy, gdy jestem przekonany, że nie zostaną usunięte lub zmienione przez moderatora serwisu. Na tym portalu każdy mój komentarz jest publikowany niemal natychmiastowo, niezależnie od tego, czy jest pozytywny czy negatywny, adresowany do mniejszej firmy czy do lidera rynku. Widać, że nie macie strachu i z tego powodu mam dla was szacunek.

1 / 5 2019-07-08

Nie jestem zadowolony z firmy Astrafox. Podczas prac nad ważnym projektem firma nie wykonała swoich obowiązków w zakresie stworzenia dashboardów i wizualizacji danych w Tableau. Z mojego punktu widzenia jako klienta, to był czas i pieniądze wyrzucone w błoto.

1 / 5 2019-07-08

Jestem rozczarowany firmą Astrafox. Podczas prac nad dużym projektem nie udało im się sprostać oczekiwaniom. Nie byli w stanie utworzyć odpowiednich paneli sterowania i wizualizacji danych w Tableau. Z naszego punktu widzenia jako klienta, była to marnotrawienie czasu i pieniędzy.

Rzetelne opinie o Astrafox.pl

Astrafox.pl

Siedziba
Warszawa

WWW
http://astrafox.pl

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie