Kategorie: / Komputery

Asun.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Asun.pl
0 / 5 2019-02-24

Zamówiłem 20 października 20 produktów ze sklepu, ale otrzymałem tylko dwie rzeczy. W dniu zamówienia wszystkie produkty były oznaczone jako "dostępne". W regulaminie sklepu widnieje informacja o możliwych zmianach cen i cech produktów bez uprzedzenia klienta. Sklep nie jest połączony z magazynem i stany mogą się nie zgadzać. Wysyłka obejmuje tylko produkty, które są aktualnie na stanie. Sklep nie poinformował mnie, że nie otrzymam wszystkich produktów, co mnie bardzo zirytowało, zwłaszcza że dostałem tylko uzupełniające zakupy po 7 dniach oczekiwania.

5 / 5 2019-02-13

Polecam! zamawiałam w czwartek żelazko oraz mikser i towar miałam w PIĄTEK. Szczerze polecam wszystkim! jestem bardzo zadowolona!

5 / 5 2019-01-26

Zdecydowanie zachęcam wszystkich do odwiedzenia sklepu asun.pl. Oferuje on produkty o doskonałej jakości, a dla mnie osobiscie ważne jest również błyskawiczne dostarczenie zamówienia (przy zachowaniu atrakcyjnej ceny). Gorąco POLECAM ten sklep.

5 / 5 2018-05-02

Cześć, chciałem podzielić się moim zadowoleniem z zakupów, które zrobiłem w tym sklepie. Zamówiony towar dotarł do mnie po upływie dwóch dni. Chciałbym polecić to miejsce ze względu na profesjonalną obsługę, szybką wysyłkę i przede wszystkim szeroki wybór towarów.

5 / 5 2018-05-02

Cześć, chciałbym podzielić się, że jestem bardzo usatysfakcjonowany z mojego zakupu w tym sklepie. Zamówiona rzecz dotarła do mnie w ciągu dwóch dni. Gorąco polecam ich profesjonalną obsługę, szybką dostawę i przede wszystkim szeroki wybór produktów.

Rzetelne opinie o Asun.pl

Asun.pl

Siedziba
Poznań

WWW
http://www.asun.pl

Email
[email protected]

Telefon
888158391

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie