Kategorie: / Komputery

Asun.pl Opinie Klientów

5.00/5.00 - ilość ocen: 3
opinie o Asun.pl
2019-02-24

z zamówionych 20 października 4 oferowanych przez sklep towarów otrzymałem tylko dwa .W dniu zamówienia przy wszystkich z zamawianych towarów był oznacznik "dostępny". W regulaminie sklepu drobnym drukiem jest informacja "Zastrzegamy możliwość zmiany cen i cech produktów (w szczególności wyglądu zewnętrznego - w katalogu pokazano przykładowe zdjęcia produktów). W przypadku zmiany ceny klient jest informowany o tym fakcie w momencie potwierdzenia zamówienia.Sklep nie jest połączony z magazynem, i stany mogą się nie zgadzać.Wysyłka obejmuje towar który jest obecnie na stanie.Nie informujemy o tym fakcie klienta,chyba że klient spyta o swój stan zamówienia. (informacja automatyczna o wysyłce nie jest równoznaczne z tym że zamówienie jest całkowite.)"Nie jest to w porządku .Wystarczyło poinformowac o tym fakcie nawet mailowo. Jestem tym bardziej zirytowany ,że to co dostałem potraktowałemm jako uzupełniający zakup 7 dni oczekiwania i nici z zakupu.

5 / 5 2019-02-13

Polecam! zamawiałam w czwartek żelazko oraz mikser i towar miałam w PIĄTEK. Szczerze polecam wszystkim! jestem bardzo zadowolona!

5 / 5 2019-01-26

chciałbym wszystkim polecić sklep asun.pl,towar bardzo dobrej jakości i co dla mnie bardzo ważne super szybka przesyłka (cena oczywiście tez b.dobra) POLECAM

5 / 5 2018-05-02

Witam , jestem bardzo zadowolony z zakupów w tym sklepie zamówiony towar dostałem po dwóch dniach. Polecam fachowa obsługa ,szybka wysyłka i co najważniejsze ogromny wybór towaru.

Rzetelne opinie o Asun.pl

Asun.pl

Siedziba
Poznań

WWW
http://www.asun.pl

Email
[email protected]

Telefon
888158391

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie