Kategorie: / Żywność i gastronomia

Atelier Smaku Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Atelier Smaku
5 / 5 2023-04-11

Na tym miejscu można spotkać opinie o zarówno najważniejszych producentach, jak i lokalnych małych firmach z mojego obszaru. Zawsze sprawdzam te recenzje przed zakupem produktu w sklepie, który mi nie jest znany, i do tej pory nie zostałam zawiedziona. Jest świetne, że istnieją takie strony internetowe.

5 / 5 2023-02-07

Tutaj ludzie dzielą się swoimi opiniami zarówno o znanych producentach, jak i o małych miejscowych sklepach. Zawsze sprawdzam te recenzje przed złożeniem zamówienia w jakimś nieznanych mi sklepie, i jeszcze nigdy nie byłem/a rozczarowany/a. Cieszę się, że istnieją takie portale.

5 / 5 2022-10-08

Do tej pory zawsze sprawdzałem opinie klientów o różnych markach i ich produktach lub usługach tylko na profilach firm na Google i Facebooku. Teraz jednak zawsze dodatkowo czytam je tutaj. Często komentarze są wyraźnie napisane pod wpływem emocji, więc nie dają zbyt dużo informacji o samym produkcie. Ale przynajmniej możemy mieć pewność, że moderatorzy portalu nie usuwają niczego.

5 / 5 2021-11-24

Sprawdzam i daję opinie jedynie wtedy, gdy mam pewność, że nie zostaną one usunięte lub zablokowane przez administratora platformy. Na tej stronie wszystkie moje oceny pojawiają się prawie od razu po wystawieniu, niezależnie od tego, czy są pozytywne, negatywne, czy dotyczą miejscowej marki czy dużej korporacji. Widzę, że nie boisz się tego. I szanuję to.

5 / 5 2019-07-19

Danie wegańskie są po prostu idealne.

Rzetelne opinie o Atelier Smaku

Atelier Smaku

Siedziba
Gdynia

WWW
https://ateliersmaku.pl/sklep/

Email
501 155 238

Telefon
[email protected]

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie