Kategorie: / Motoryzacja

Atl-tuning.com Opinie Klientów

średnia ocen: 4.25
opinie o Atl-tuning.com
2 / 5 2018-06-02

Nie radzę robić zakupów w tym sklepie, ponieważ sprzedają produkty niskiej jakości. Kupiłem u nich amortyzatory, które uległy zniszczeniu po przejechaniu 7 tysięcy km. Kupiłem drugi zestaw, aby zachować funkcjonalność samochodu, a pierwszy zestaw odesłałem do reklamacji. Wymienili amortyzatory, ale po 5 tysiącach km również się zepsuły. Czekałem miesiąc na odpowiedź od sklepu, jednak bezskutecznie. Mimo wielu próśb, nie otrzymałem żadnej informacji na temat reklamacji. Kancelaria prawna, do której sklep mnie odsyłał, również nie udzielała odpowiedzi. W międzyczasie drugi zestaw amortyzatorów również uległ zniszczeniu. Jestem zdecydowany podjąć kroki prawne przeciwko temu sklepowi. Ostrzegam przed nim!

5 / 5 2018-04-20

Jestem bardzo zadowolona z porad, jakie otrzymałam od sprzedawcy. Zakupiłam zamek centralny, który działa świetnie, a doradzili mi także dokupienie siłownika do klapy, dzięki czemu moje auto jest bardzo wygodne. Polecam to wszystkim – paczka dotarła bezpiecznie zapakowana, co sprawiło, że trudno było ją otworzyć. Złożyłam zamówienie o godzinie 14, a już następnego dnia rano o godzinie 8 otrzymałam gwarancję i podziękowania. Obsługa była bardzo sympatyczna.

5 / 5 2017-12-17

Polecam wspolprace z ATL Tuning. Fachowa i mila obsluga, zamowienia realizowane w terminie, konkurencyjna cena.

5 / 5 2017-04-26

Tekst przeformułowany: Otrzymałem zamówiony towar od kuriera już na drugi dzień, co jest bardzo szybką dostawą. Nie było żadnego problemu z wykonaniem profesjonalnego zdjęcia, które prosiłem o zrobienie, i dodatkowo otrzymałem porady dotyczące doboru do mojego samochodu. Sprężyny działają doskonale, tak samo jak u mojego kolegi. Śmiało można je polecić i z nich skorzystać.

Rzetelne opinie o Atl-tuning.com

Atl-tuning.com

Siedziba
Stargard Szczecisnki

WWW
http://www.atl-tuning.com

Email
[email protected]

Telefon
0608-388-531

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie