Kategorie: / Odzież i Obuwie

Atlantic Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Atlantic
5 / 5 2023-02-11

Nim kliknę przycisk "kup teraz", przedtem sprawdzam opinie innych klientów o wybranym sklepie internetowym i produkcie, odwiedzając tę stronę. Robię to już od kilku lat i zawsze było warto. Polecam ten serwis każdemu, kto nie chce tracić czasu i energii na późniejsze zamiany, zwroty, reklamacje i rozmowy z sprzedającym.

5 / 5 2022-09-17

Nie tylko publikuję tutaj moje opinie na temat różnych produktów i usług, ale często także je analizuję. Dzięki temu mam już kilka razy uniknąłem współpracy z niegodziwymi sprzedawcami. Zamiast tego wybrałem uczciwą firmę, której jestem lojalnym klientem do dziś. Jesteście wspaniali!

5 / 5 2021-12-05

Nauczyłem się, że każdy ma prawo do konstruktywnej krytyki w stosunku do towarów, usług lub dostawców, z którymi faktycznie mieliśmy do czynienia. Oczywiście, nie zawsze musimy podzielać te same gusta, ale jeśli produkt ma niemal wyłącznie nieprzychylne opinie, to decyduję się na rezygnację, ponieważ jestem przekonany, że nie można być wszędzie jednocześnie i wszyscy nie mogą się mylić.

5 / 5 2021-08-01

Rozumiemy, że tak jak rząd, marki często obiecują wiele ale w rzeczywistości nie zawsze spełniają to co obiecują w reklamach. Dlatego dobrze, że istnieją miejsca w internecie, gdzie zaufane marki mogą się promować i dowiedzieć się, w których obszarach mogą się poprawić, a niegodziwi sprzedawcy tracą klientów, renomę i pieniądze. Dziękujemy!

5 / 5 2021-05-28

Wygodna bielizna

Rzetelne opinie o Atlantic

Atlantic

Siedziba
Piaseczno

WWW
https://www.atlantic.pl/

Email
[email protected]

Telefon
539 647 240

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie