Kategorie: / Dla Dzieci / Dom / Odzież i Obuwie / Poligrafia i wydawnictwo / Sport / Telefony / Usługi / Zdrowie I Uroda / Zegarki i biżuteria / Żywność / Żywność i gastronomia

Atrium Molo Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Atrium Molo
5 / 5 2022-10-03

Miło, że mam okazję pomóc innym konsumentom w wyborze jakościowego produktu, zamówieniu skrojonej na miarę usługi czy w znalezieniu rzeczywiście godnego zaufania wykonawcy. Wielkim plusem tego miejsca jest, jak dla mnie, brak modyfikowania opinii. Opinia zostaje szybko opublikowana w serwisie i zarządzający nie wprowadzają żadnych zmian.

5 / 5 2022-09-25

Sądzę, że każdy ma prawo do wyrażenia opinii na temat kupionych towarów, zrealizowanych usług lub firm, z którymi rzeczywiście miał kontakt. Jasne, że de gustibus non est disputandum, ale gdy widzę, że jakiś sprzedający ma niemal tylko negatywne opinie, to rezygnuję, ponieważ na bank nie wzięły się one znikąd.

5 / 5 2022-08-16

Sprawdzam i piszę recenzje wyłącznie wtedy, gdy mam pewność, że nie zostaną one ”ugrzecznione” czy nawet usunięte przez moderatora serwisu. Tutaj wszystkie moje komentarze widać praktycznie natychmiast po wysłaniu, bez względu na to, czy są korzystne, czy krytyczne, czy dotyczą niewielkiej firmy, czy potężnego monopolisty. Ewidentnie się nie dajecie zastraszyć. I dlatego tak to miejsce szanuję.

5 / 5 2022-04-20

Zanim nacisnę ”zamawiam”, rutynowo już wchodzę tutaj i zgłębiam opinie innych osób na temat danego e-sklepu i zamawianego towaru. Robię tak w zasadzie już od paru tygodni i ani razu nie zaliczyłem wpadki. Polecam ten portal każdemu, kto nie ma czasu ani nerwów na „zabawę” w wymiany, odstąpienia od umowy, składanie reklamacji lub spory ze sprzedawcą.

5 / 5 2021-11-11

Inne miasta pewnie zazdroszczą nam takiej galerii

Rzetelne opinie o Atrium Molo

Atrium Molo

Siedziba
Szczecin

WWW
https://atrium-molo.pl/

Email
[email protected]

Telefon
+48 91 482 15 88

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie