Kategorie: / Dla Dzieci / Dom / Odzież i Obuwie / Poligrafia i wydawnictwo / Sport / Telefony / Usługi / Zdrowie I Uroda / Zegarki i biżuteria / Żywność / Żywność i gastronomia

Atrium Molo Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Atrium Molo
5 / 5 2022-10-03

Cieszę się, że mogę pomagać innym konsumentom poprzez wybór wartościowych produktów, zamawianie usług dopasowanych do potrzeb oraz znalezienie zaufanego wykonawcy. Bardzo doceniam fakt, że w tym miejscu nie modyfikuje się opinii. Opinie są szybko publikowane na stronie, a zarządzający nie dokonują żadnych zmian.

5 / 5 2022-09-25

Uważam, że każdy powinien mieć możliwość wyrażenia swojej opinii na temat produktów lub usług, które zakupił lub firm, z którymi miał rzeczywisty kontakt. Oczywiście, gustów nie da się dyskutować, ale gdy zauważam, że sprzedawca otrzymuje przeważnie negatywne opinie, to rezygnuję z dalszych działań, ponieważ na pewno nie powstały one z przypadku.

5 / 5 2022-08-16

Oceniam tylko i piszę opinie wtedy, gdy jestem pewien, że nie zostaną one ocenzurowane ani usunięte przez moderatora serwisu. Wszystkie moje komentarze są widoczne natychmiast po wysłaniu, bez względu na ich treść i adresata - czy to mała firma, czy duży monopolista, czy są pozytywne lub krytyczne. Cenię to miejsce, ponieważ jest wolne od zastraszeń.

5 / 5 2022-04-20

Przed kliknięciem przycisku "zamawiam", często zaglądam tutaj i zapoznaję się z opiniami innych osób dotyczącymi tego sklepu internetowego i produktu, który zamawiam. Praktykuję to od kilku tygodni i nigdy jeszcze nie miałem problemów. Polecam ten portal każdemu, kto nie chce tracić czasu ani nerwów na rozwiązywanie problemów z wymianą, odstąpieniem od umowy, składaniem reklamacji lub rozwiązywaniem sporów z sprzedawcą.

5 / 5 2021-11-11

Inne miasta pewnie zazdroszczą nam takiej galerii

Rzetelne opinie o Atrium Molo

Atrium Molo

Siedziba
Szczecin

WWW
https://atrium-molo.pl/

Email
[email protected]

Telefon
+48 91 482 15 88

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie