Kategorie: / AGD / Artykuły Zoologiczne / Dla Dzieci / Dom / Film i Muzyka / Foto / Komputery i Internet / Kultura i rozrywka / Odzież i Obuwie / Poligrafia i wydawnictwo / RTV / Sport / Telefony / Turystyka i wypoczynek / Usługi / Zdrowie I Uroda / Żywność / Żywność i gastronomia

Atrium Reduta Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Atrium Reduta
5 / 5 2022-12-24

Zanim nacisnę ”kupuję”, zawsze wchodzę na ten portal i zgłębiam komentarze innych osób na temat konkretnego sprzedawcy i zamawianego przedmiotu. Robię tak w zasadzie już od paru lat i ani razu się nie zawiodłem. Polecam to miejsce każdemu, kto nie ma czasu ani nerwów na „zabawę” w wymiany, rezygnacje, składanie reklamacji oraz dyskusje ze sklepem.

5 / 5 2022-10-28

Oczywistym jest, że przedsiębiorcy, podobnie jak politycy, kochają wiele obiecywać. Jednak w praktyce bywa różnie - na pewno nie jest tak idealnie jak w materiałach promocyjnych. Dlatego uważam, że dobrze, że w Internecie uruchamiane są takie strony. Rzetelne, nastawione na klienta biznesy mogą zareklamować się i podnieść jakość produktów/usług, a nieuczciwi przedsiębiorcy tracą wiarygodność i klientów. Świetna robota!

5 / 5 2022-03-16

Sądzę, że każdy ma prawo do zamieszczenia opinii na temat kupionych towarów, wykonanych dla niego usług lub firm, z którymi rzeczywiście miał kontakt. Jasne, że nie musimy się ze sobą zgadzać, ale jak widzę, że jakiś sklep ma niemal tylko negatywne opinie, to rezygnuję, ponieważ na bank nie wszystkie są bezzasadne.

5 / 5 2021-12-01

Centrum handlowe, któremu nic nie brakuje!

5 / 5 2021-08-23

Bardzo cieszy mnie, że mogę pomóc innym klientom w zakupie trafiającego w oczekiwania towaru, zamówieniu optymalnej usługi czy w wyborze naprawdę sprawdzonego sklepu. Dużym atutem tego portalu jest, w mojej ocenie, brak zmieniania komentarzy. Opinia zostaje niemal natychmiast zamieszczona na stronie i moderatorzy nie dokonują żadnych modyfikacji.

Rzetelne opinie o Atrium Reduta

Atrium Reduta

Siedziba
Warszawa

WWW
https://atrium-reduta.pl/

Email
[email protected]

Telefon
22 823 94 00

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie