Kategorie: / Pozostałe

Audioarena.com.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Audioarena.com.pl
5 / 5 2019-02-03

Sklep rewelacja, doradztwo fachowe, ceny bardzo dobre. Polecam wszystkim.

5 / 5 2018-09-20

Bardzo dziękuję za udany zakup i przyjemną obsługę. Gorąco polecam wszystkim robienie zakupów w tym sklepie. Osobiście nabyłem głośniki marki Klipsch RF 52, które są świetne. Obsługa sklepu okazała się fachowa i bardzo miła.

5 / 5 2018-01-26

Niedawno zakupiłem amplituner Onkyo TX-NR609 w sklepie audioarena.com.pl. Sklep ten cechuje się niezwykłym profesjonalizmem. W porównaniu z innymi sklepami w Trójmieście, w których miałem już okazję robić zakupy, ten w Wejherowie wyróżnia się ogromną wiedzą i doświadczeniem pracowników. Gorąco polecam wszystkim, a sam już wiem, że będę tam kontynuował kolejne zakupy :)

5 / 5 2017-11-04

Często robię zakupy w sklepach online i często różnie to wygląda, zanim zamówiony towar dotrze do mnie. Jednak, jeśli chodzi o audioarena, to jest to doskonały sklep, który ma rewelacyjne podejście do klienta. Przyjemna atmosfera i sprzedawcy, którzy mają wysoką wiedzę, pozwoliły mi znaleźć sprzęt, który idealnie pasuje do moich potrzeb. Gorąco polecam!

0 / 5 2017-10-05

Obsługa była niezwykle uprzejma i kompetentna. Pokój do odsłuchu był perfekcyjnie przygotowany, co umożliwiło mi porównanie różnych rodzajów kolumn i wybranie takich, które idealnie pasowały do mojego gustu. Serdecznie dziękuję i pozdrawiam.

0 / 5 2017-10-05

Obsługa była bardzo przyjazna i kompetentna. Pokój do odsłuchu był doskonale przygotowany, dzięki czemu mogłem porównać różne kolumny i wybrać takie, które idealnie pasowały do mojego gustu. Dziękuję i pozdrawiam.

Rzetelne opinie o Audioarena.com.pl

Audioarena.com.pl

Siedziba
-

WWW
http://www.audioarena.com.pl

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie