Kategorie: / Książki

Audiobooks-ksiegarnia.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Audiobooks-ksiegarnia.pl
5 / 5 2022-09-23

Na tej stronie można znaleźć opinie na temat zarówno dużych marek, jak i lokalnych biznesów z mojego regionu. Przed kupnem jakiegoś produktu w nowym miejscu zawsze tutaj zajrzę i do tej pory nie zawiodłem się. Cieszę się, że powstają takie miejsca.

5 / 5 2022-09-23

Na tej stronie można znaleźć opinie o zarówno popularnych marek, jak i małych biznesach z mojego regionu. Zawsze sprawdzam tutaj informacje przed zakupem jakiegoś nowego produktu lub usługi, i do tej pory nie zostałem rozczarowany. Cieszę się, że istnieją takie miejsca, gdzie możemy dzielić się spostrzeżeniami.

5 / 5 2021-08-17

Często sprzedający postępują jak politycy i obiecują wiele rzeczy, ale w rzeczywistości nie wszystko jest tak idealne, jak w reklamach. Na szczęście, w Internecie pojawiają się portale, które pomagają w zidentyfikowaniu uczciwych firm, które dbają o swoich klientów oraz wskazują, na czym warto się skupić. Nieuczciwi sprzedający tracą na tym swoją reputację i tracą potencjalnych klientów, co jest pozytywnym zjawiskiem. To właśnie powinno mieć miejsce!

0 / 5 2018-08-27

Jestem rozczarowana, towar dotarł do mnie dopiero po upłynięciu tygodnia od złożenia zamówienia, mimo że dokonałam natychmiastowego przelewu i sprzedawca zapewniał mnie o jego szybkiej dostawie. Miało to być przeznaczone jako prezent dla dzieci...Nie polecam.

0 / 5 2018-08-27

Jestem rozczarowana, ponieważ przesyłka dotarła do mnie dopiero po upływie tygodnia od złożenia zamówienia, mimo że dokonałam natychmiastowego przelewu i otrzymałam zapewnienia sprzedającego. To miało być prezentem dla dzieci... Nie mogę polecić.

5 / 5 2018-07-11

co tu dużo mówić - szybko i sprawnie :)

Rzetelne opinie o Audiobooks-ksiegarnia.pl

Audiobooks-ksiegarnia.pl

Siedziba
Warszawa

WWW
http://www.audiobooks-ksiegarnia.pl

Email
[email protected]

Telefon
022 6757281

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie