Kategorie: / Motoryzacja / Usługi

Aujto Złomowanie Autorecykling Zlomowisko.info Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Aujto Złomowanie Autorecykling Zlomowisko.info
5 / 5 2022-10-10

Zwykle, zanim dokonuję płatności klikając na przycisk "potwierdzam i płacę", zaglądam tutaj, żeby przeczytać opinie innych użytkowników na temat miejsca, do którego zamówiłem produkt. Tak robię od kilku tygodni i jeszcze nigdy nie zawiodłem się na takiej weryfikacji. Polecam to każdemu, kto nie ma czasu ani ochoty na rozwiązywanie spraw związanych z wymianą, reklamacją lub konfliktami ze sprzedawcą.

5 / 5 2022-09-24

Otrzymałem naukę, że każdy ma prawo do wyrażania swojej opinii na temat towarów, usług lub dostawców, których faktycznie doświadczył. Choć gusta mogą się różnić, jeśli zauważę, że produkt ma głównie negatywne opinie, zrezygnuję z jego zakupu, bo przypuszczam, że nie wszystkie opinie są nieuzasadnione.

5 / 5 2022-01-10

Na tym miejscu nie tylko udzielam opinii na temat sprzedawców, ale również bardzo często je przeglądam. Dzięki temu już czterokrotnie udało mi się uniknąć współpracy z niegodziwymi sprzedawcami. W zamiarze zamiast tego znalazłem prawdziwie uczciwą markę, której jestem wiernym klientem do dzisiaj. Cieszę się, że istniejecie.

5 / 5 2021-05-21

Dotychczas czytałem opinie klientów o różnych markach i ich produktach lub usługach głównie na profilach firm w Google oraz w mediach społecznościowych. Jednak teraz obowiązkowo zajrzam tutaj. Często komentarze są skąpe w informacje, przez co nie dowiaduję się zbyt wiele o samym produkcie. Ale dzięki temu mam pewność, że moderatorzy tego miejsca nie usuwają żadnych komentarzy.

5 / 5 2018-12-18

Zaskakująco miłe podejście do klienta - firma wyróżnia się pozytywnie jakością i szybkością obsługi na tle konkurencji w okolicy

5 / 5 2018-04-23

Co do odbioru pojazdu: Ta firma jest szybsza od komornika. Polecam !!! Super ceny zawsze można się dogadać. Pozdrawiam ;)

Rzetelne opinie o Aujto Złomowanie Autorecykling Zlomowisko.info

Aujto Złomowanie Autorecykling Zlomowisko.info

Siedziba
43-262 Radostowice k. Pszczyny ul.Pszczyńska 198

WWW
http://zlomowisko.info

Email
[email protected]

Telefon
516850750 322125400

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie