Kategorie: / Motoryzacja / Usługi

Auto Becker Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Auto Becker
5 / 5 2023-02-05

Tutaj można znaleźć opinie na temat znanych producentów oraz małych sklepów z mojej okolicy. Zazwyczaj wchodzę tutaj przed zakupem czegoś nowego i nigdy się jeszcze nie zawiodłem. Cieszę się, że istnieją takie portale.

5 / 5 2023-02-05

W tekście przedstawione są opinie dotyczące zarówno znanych producentów, jak i lokalnych sklepów z mojej okolicy. Zazwyczaj odwiedzam tę stronę, aby zapoznać się z opiniami przed zakupem nowego produktu w nowym sklepie i do tej pory zawsze byłem zadowolony. Bardzo dobrze, że istnieją takie portale.

5 / 5 2022-10-14

Oceniam i tworzę recenzje tylko wtedy, gdy jestem pewien, że nie zostaną one zmienione czy nawet usunięte przez moderatora strony. Na tym portalu moje komentarze są publikowane prawie natychmiast po wysłaniu, niezależnie od tego, czy są pozytywne czy negatywne, czy dotyczą małej firmy czy lidera na rynku. Widać, że nie boicie się konfrontacji. I za to was podziwiam.

5 / 5 2022-01-08

Ja udostępniam swoje opinie tylko wtedy, gdy jestem pewny, że nie zostaną one zmienione albo znikną przez właściciela strony. Tutaj, na tym portalu, moje opinie są publikowane prawie od razu po ich napisaniu, niezależnie od tego, czy są pozytywne, czy negatywne, czy odnoszą się do małej firmy, czy dużej korporacji. Wyraźnie widać, że nie boicie się konfrontacji. Za to wasze podejście zasługuje na moje uznanie.

5 / 5 2021-10-04

Spoko warsztat

5 / 5 2021-06-30

W tym miejscu można znaleźć recenzje zarówno o firmach międzynarodowych, jak i o niewielkich przedsiębiorstwach z mojego miasta. Zawsze zaglądam tutaj przed zakupem jakiegoś produktu w nowym miejscu i nigdy nie zostałem rozczarowany. Cieszę się, że istnieją takie platformy.

Rzetelne opinie o Auto Becker

Auto Becker

Siedziba
Lębork

WWW
https://auto-becker-naprawy-samochodow.business.site/

Email
-

Telefon
608 035 162

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie