Kategorie: / Motoryzacja / Usługi

Auto-Szef Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Auto-Szef
5 / 5 2023-01-23

Na tej stronie można znaleźć opinie o zarówno międzynarodowych sieciach, jak i nowo otwartych sklepikach w moim mieście. Zawsze odwiedzam ją przed złożeniem zamówienia w jakimś nieznanym sklepie i jak dotąd zawsze byłem zadowolony. Jestem bardzo wdzięczny za istnienie takich stron.

5 / 5 2022-11-12

Do tej pory wyłącznie przeglądałem opinie klientów na temat marek i ich oferty jedynie na Google i w mediach społecznościowych. Jednak teraz z pewnością zaglądam również tutaj. Niektóre z komentarzy są bardzo emocjonalne, więc nie dostarczają zbyt wielu informacji na temat samego artykułu. Mimo to, mam pewność, że moderatorzy tej platformy nie ukrywają opinii klientów.

5 / 5 2022-02-23

Można tutaj znaleźć opinie zarówno o znanych firmach, jak i małych sklepach z mojej okolicy. Często korzystam z tego portalu przed złożeniem zamówienia w jakimś nieznanym mi sklepie i do tej pory nie zostałam zawiedziona. Jestem wdzięczna, że istnieją takie strony.

5 / 5 2022-01-05

Jedynie wtedy, gdy jestem pewien, że moje recenzje nie zostaną zakłócone lub usunięte przez moderatora witryny, publikuję je. W tym serwisie moje komentarze pojawiają się natychmiast po wysłaniu, niezależnie od tego, czy są pozytywne, negatywne, dotyczą małych firm czy dużych korporacji. Doceniam, że nie boją się dać sobie wmówić i szanuję to.

5 / 5 2021-11-07

Dobrze mi kolega doradził bym tu podjechał

Rzetelne opinie o Auto-Szef

Auto-Szef

Siedziba
Gdynia

WWW
http://auto-szef.pl/

Email
[email protected]

Telefon
58 623 28 10

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie