Kategorie: / Motoryzacja

Autocaros.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 4.00
opinie o Autocaros.pl
5 / 5 2022-02-27

Zwykle sprawdzam opinie innych użytkowników danego miejsca i produktu, zanim zdecyduję się na zakup. Z takiej weryfikacji korzystam od kilku tygodni i zawsze mi się to opłacało, unikając wpadek. Polecam to rozwiązanie każdemu, kto nie chce marnować czasu i nerwów na kłopotliwe sytuacje związane z wymianą, reklamacją czy sporami ze sprzedawcą.

5 / 5 2021-09-07

Bardzo się cieszę, że mogę pomagać innym klientom w wyborze odpowiedniego produktu, zamówieniu usługi dostosowanej do ich potrzeb czy znalezieniu rzetelnego wykonawcy. W mojej opinii, największym atutem tego miejsca jest fakt, że opinie klientów nie są modyfikowane. Opinia zostaje natychmiast opublikowana na stronie i administratorzy nie dokonują żadnych zmian.

2019-03-02

jak dla mnie rewelacja

2 / 5 2018-06-22

Nie polecam tego sklepu. Zakupiłem drogi bagażnik Mont Blanc, który okazał się uszkodzony - jedna z belek miała zniszczoną otulinę na końcu. Gdy chciałem złożyć reklamację, sklep ją odrzucił. Na dodatek, towar okazał się być używany, mimo że został sprzedany jako nowy. Choć obsługa przed zakupem była w porządku, to po zakupie nie było z nią żadnego kontaktu ani pomocy w rozwiązaniu problemu. Odradzam kupowanie tam cokolwiek.

Rzetelne opinie o Autocaros.pl

Autocaros.pl

Siedziba
Gdańsk

WWW
http://www.autocaros.pl

Email
[email protected]

Telefon
058 303 14 44

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie