Kategorie: / Motoryzacja

Autoczescionline24.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 3.09
opinie o Autoczescionline24.pl
5 / 5 2024-03-14

Firma www.autoczescionline24.pl jest bardzo żetelną firmą choć w trakcie oczekiwania pojawiało się trochę niepewnści czy dostawa dojdzie na czas. Jednak wszystko odbyło się prawidłowo i zgodnie z możliwościami firmy kurierskiej (DPD) która swój oddział ma w Warszawie, a przesyłka została wysłana z Berlina. Po weryfikacji płatności czas przesyłki to ok. 3 dni +_kilka godzin. Super była możliwość odbioru przesyłki przez mechanika który mógł od razu sprawdzić część, która była jak najbardziej zgodna z zamówieniem i oczekiwaniem. Rewelacyjny jest również system informacji, gdzie znajduje się przesyłka w danej chwili (chociaż czas od pierwszej informacji do kolejnej to było ok 24h).

5 / 5 2023-06-22

Sklep ten otrzymuje pięć gwiazdek w recenzjach, gdzie jest opisywany jako oszustwo i naciągacz. Gdyby oceny były rzetelnie wystawione, byłoby to być może lepsze odzwierciedlenie prawdziwej wartości tego miejsca.

5 / 5 2023-06-22

Ten sklep otrzymuje pięć gwiazdek w recenzjach, w których jest opisywany jako naciągacz i oszust. Gdyby oceny były rzetelne, mogłyby lepiej odzwierciedlać prawdziwą wartość.

1 / 5 2023-06-22

Nie polecam tego sklepu! Mimo że w teorii towar miał być na stanie i wysłany w ciągu 1-2 dni, w praktyce po dwóch dniach otrzymałam informację, że zamówienie dopiero się pakuje i zostanie wysłane do końca dnia. Obsługa klienta była fatalna - ciągle informowali mnie, że zamówienie będzie wysłane dzisiaj i prosili o cierpliwość, ale ostatecznie trwało to aż trzy dni z rzędu. Musiałam sam sprawdzić numer listu przewozowego, bo nie otrzymałam maila, a w odpowiedzi dostałam informację o uszkodzonej części zamówienia. Ogólnie doświadczenie było bardzo nieprzyjemne.

1 / 5 2023-05-04

Sklep oszukuje swoich klientów. Złożyłem zamówienie na akumulator samochodowy, który miał zostać wysłany, jednak kurier DPD zwrócił go do nadawcy z nieznanych powodów. Mimo to, sklep informował mnie, że przesyłka została wysłana i znajduje się w Polsce, choć tracker przesyłki pokazywał, że nie została nadana. Sklep twierdził, że ma problem ze stroną DPD, ale okazało się, że to ich kłamstwo. Mam nadzieję, że otrzymam zwrot pieniędzy. Nie polecam korzystać z usług tego sklepu, który traktuje klientów niepoważenie. Kupiłem ten sam akumulator w innym sklepie stacjonarnym, ale za niższą cenę. Ciekawi mnie, dlaczego ktoś nadal korzysta z usług tego sklepu, który nie posiada odpowiedniego podejścia do klientów. Radzę przemyśleć swoją decyzję przed zakupem czegokolwiek z tego sklepu i zapoznać się z opiniami.

5 / 5 2022-11-23

Zleciłem zakup opon, dokonałem płatności przelewem, który został potwierdzony przez sklep Częściauto24 za pomocą e-maila. Teraz oczekuję na dostawę towaru, który podobno został wysłany. Sprawdziłem w firmie kurierskiej i okazało się, że nie mają takiego paczki. Wygląda na to, jakby zamówienie z Częściauto24 nie wyszło ze sklepu. Czuję się oszukany i oszukany przez tych ludzi.

1 / 5 2022-11-08

Zdecydowanie odradzam ten sklep. Zamówiłem tarcze hamulcowe, które według opisu miały pasować do mojego pojazdu. Niestety okazało się, że są zbyt duże, mimo że na stronie było napisane, że "pasują do Twojego pojazdu". Próbując je odesłać, dowiedziałem się, że muszę ponieść koszty zwrotu (90 zł), a pieniądze za produkt otrzymałem w mniejszej kwocie niż zapłaciłem. Pracownica sklepu spierała się ze mną, twierdząc, że nie zapłaciłem odpowiedniej kwoty i musiałem jej przesłać screen z potwierdzeniem. Mimo dowodów na to, że byłem oszukiwany, nie otrzymałem całej kwoty i sklep nadal twierdzi, że zapłacił mi pełną sumę. To oszuści.

5 / 5 2022-11-08

Nie warto kupować w tym sklepie, gdyż miałem nieprzyjemne doświadczenia. Kupiłem tarcze hamulcowe, które miały być dedykowane do mojego modelu pojazdu. Okazało się jednak, że są zbyt duże, pomimo tego, że na opakowaniu było napisane, że "pasują do twojego pojazdu". Próbowałem dokonać zwrotu, ale okazało się, że muszę to zrobić na własny koszt, co wyniosło 90 zł. Gdy już zwróciłem produkt, okazało się, że otrzymałem mniejszą kwotę niż zapłaciłem. Po kłótni z przedstawicielką sklepu, udowodniłem swoje racje poprzez przesłanie print screena. Jednakże, nadal nie otrzymałem wypłaty różnicy i sklep twierdzi, że już mi zapłacił. Bez wątpienia są to oszuści.

5 / 5 2022-11-08

Moje opinie z dnia 8.11.2022 r. nie dotyczą tego sklepu. Nie mogę ich usunąć i nie ma kontaktu do moderatora.

1 / 5 2021-04-26

Firma sprzedaje części, które są niekompatybilne z moim konkretnym modelem i silnikiem, mimo że dokładnie je określiłem. Teraz, gdy chcę dokonać zwrotu, muszę czekać 30 dni i wypełnić mnóstwo dokumentów przed wysłaniem towaru. Przed wysyłką należy oczekiwać 5 dni na etykietę wysyłkową od ich kuriera, którego trzeba zadzwonić. Nie zamierzam już więcej robić zakupów w tej firmie i szczerze odradzam innym zrobienie tam zakupów.

1 / 5 2020-06-15

To straszne! Oprócz tego, że muszę kupić obowiązkowe ubezpieczenie, którego wcześniej nie ustalono, to w dodatku już czekam od trzech dni od 6.06.2020r i wciąż nie otrzymałem przesyłki. Historia przesyłki informuje, że tylko zarejestrowano dane 8.06.2020r i od tamtego czasu przesyłka nie została jeszcze nadana. Bardzo nie polecam robienia zakupów w tym miejscu.

2019-01-27

Wszystko ok:) tylko ta wysyłka... trochę droga. Ale pewnie jeszcze raz skorzystam:) Pozdrawiam.

3 / 5 2018-11-30

pokazują że mają na stanie a po tygodniu oczekiwania okazuje sie że towar jeszcze nie dotarł do nich od producenta totalna porażka odradzam

2 / 5 2018-10-01

Nie mogę tego polecić. Złożyłem zamówienie i zapłaciłem za produkt, który widniał na stronie sklepu (sprawdziłem to dwukrotnie, raz telefonicznie, a drugi raz przez czat z obsługą klienta na stronie)... Jednak nie otrzymałem zamówionego towaru. Części na stronie są niedostępne lub dostępne w zupełnie innych cenach. Nie radzę nikomu tego robić, to strata czasu.

5 / 5 2018-08-06

Kupiłam już kilka rzeczy z tego sklepu i jestem bardzo zadowolona. Rozmawiam o nim z przyjaciółmi i przekazuję pozytywne opinie. Również sklep został mi polecany i muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolona z moich zakupów. Gratuluję i życzę powodzenia!

5 / 5 2018-08-06

Już kupiłam kilka rzeczy w tym sklepie i jak dotąd, wszyscy mówią o nim same dobre rzeczy. Również został mi polecony i muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolona z moich zakupów. Miejcie się tak dalej i życzę powodzenia!

0 / 5 2018-05-07

Złożyłem zamówienie na czujniki cofania przez internet, ale musiałem czekać na ich dostawę aż miesiąc, pomimo że je kilka razy przypominałem. Kiedy w końcu dotarły, okazało się, że wybrane przeze mnie modele są złe, mimo że wybierałem zgodnie z modelem, silnikiem i rocznikiem mojego samochodu, jak sugerowała strona sprzedającego. Decydując się na zwrot, musiałem pokryć koszty wysyłki samodzielnie. Wysłałem więc czujniki sprzedawcy i podjąłem próby kontaktu mailowego oraz pisemnego (w języku niemieckim) z ich szefem, dołączając do korespondencji kopię ekranu ze strony, która wskazywała błędny model czujnika. Niestety, pomimo długiej wymiany korespondencji, nie udało mi się odzyskać pieniędzy. Chociaż prawdopodobnie mogą być one odzyskane na drodze sądowej, ja po prostu nie mam już siły ani ochoty na dalsze spory z nieuczciwymi sprzedawcami.

5 / 5 2018-03-23

Wszystko bez problemów zostało załatwione. Jest super!

1 / 5 2018-02-26

Cześć! Gdybym zobaczył, że sklep ma tylko trzy negatywne oceny, na pewno bym odwołał swoje zamówienie. Niestety, tak się stało i miałem tylko nadzieję, że zadowoleni klienci nie zostawiają komentarzy. Postanowiłem jednak, że bez względu na wynik zamówienia, też napiszę swoją opinię. Czekałem na zamówienie przez dziewięć dni. Po upływie czterech dni, zadzwoniłem żeby się dowiedzieć, co się dzieje i okazało się, że brakowało jednej części. Dwa dni później otrzymałem fakturę za zamówienie. Potem było tylko czekanie na przesyłkę. Paczka była dobrze zapakowana w firmowe pudełka i zawierała to, co zamówiłem. Sklep znajduje się w Berlinie, skąd wysyłają zamówienia. Na infolinii mówią po polsku, ale z wyraźnym akcentem. Nie miałem problemów z dodzwonieniem się i uzyskaniem informacji.

2 / 5 2017-11-10

Na stronie informacja o dostpenosci towaru jednak towaru brak. .Problem ze zwrotem pieniedzy. Nie polecam tragedia.

Rzetelne opinie o Autoczescionline24.pl

Autoczescionline24.pl

Siedziba
berli

WWW
http://autoczescionline24.pl

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie