Kategorie: / Motoryzacja

Autododatki.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 4.50
opinie o Autododatki.pl
2019-01-25

wszystko w porządku

2019-01-01

Z przykrością stwierdzam, ale termometr był uszkodzony. Okazało się że po rozpakowaniu i uruchomieniu w ogóle nie pokazywał temperatury na zewnątrz a co było moją podstawową potrzebą. Wyświetlacz wyświela "głupoty" i na pewno zasilanie w postaci baterii czy samochodwoej zapalniczki nie miało na to wpływu. Wyrzuciłem pieniądze w błoto.

3 / 5 2018-09-19

Cześć, W sklepie zamówiłam czujniki parkowania, których zamówienie zostało skompletowane dosyć szybko - w ciągu 3 dni od złożenia. Niestety, towar okazał się wadliwy i złożyłam reklamację. Jednak, od momentu złożenia reklamacji minęło już 1,5 miesiąca i mimo trzykrotnych skierowanych do sklepu wiadomości, sprawa nie została jeszcze załatwiona. Sklep zaproponował mi wymianę towaru na inny, ponieważ informowali mnie, że nie mają już tych samych czujników na stanie, jednakże nadal czekam. Zdecydowanie odradzam korzystanie z usług sklepu AUTODODATKI.PL.

2018-09-10

Kupiłem w tym sklepie bezprzewodowy zestaw cofania za 450 zł.już chyba z rok temu(nie pamiętam dokładnie)i brakowało w nim kilku podstawowych elementów bez których podłączenie zestawu jest niemożliwe.Zawiadomiłem o tym sklep i powiedziano mi że sprawa zostanie jak najszybciej załatwiona i brakujące elementy dosłane.Po kilku moich ponagleniach dostałem maila że sprawa jest w toku...i kontakt się urwał.Nie dostałem brakujących elementów i w tej sytuacji mogę sobie na ten sprzęt tylko popatrzeć.Nie polecam tej firmy.

5 / 5 2018-05-01

Towar pierwszej klasy, Xenony działają rewelacyjnie. Przesyłka dotarła bardzo szybko (UPS) starannie zabezpieczona. Polecam !

2018-02-11

Zamówiłem czujniki parkowania z kamerą do mojej Ravki i spisują się znakomicie - tyle po pierwszym miesiącu użytkownia. Towar UPSem przyszedł po 3dniach bardzo porzadnie zapakowany, pani w biurze bardzo miła i pomocna pod warunkiem ze sie dodzwoni bo wiecznie albo zajete albo nikt nie odbiera - moze akurat mialem pecha;)

5 / 5 2018-01-28

towar zamówiony - szybko dostarczony, odpowiednio zapakowany. Sklep OK. Polecam.

5 / 5 2017-11-20

szybko i sprawnie mimo okresu świątecznego

Rzetelne opinie o Autododatki.pl

Autododatki.pl

Siedziba
-

WWW
http://www.autododatki.pl

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie