Kategorie: / Motoryzacja

Autododatki.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 4.50
opinie o Autododatki.pl
2019-01-25

wszystko w porządku

0 / 5 2019-01-01

Z przykrością muszę stwierdzić, że termometr był popsuty. Kiedy go rozpakowałem i uruchomiłem, okazało się, że w ogóle nie pokazywał temperatury na zewnątrz, co była moją główną potrzebą. Na wyświetlaczu pojawiały się tylko dziwne wartości, a na pewno nie było to spowodowane zasilaniem baterią lub zapalniczką samochodową. Przez to straciłem pieniądze.

3 / 5 2018-09-19

Cześć, W sklepie zamówiłam czujniki parkowania, których zamówienie zostało skompletowane dosyć szybko - w ciągu 3 dni od złożenia. Niestety, towar okazał się wadliwy i złożyłam reklamację. Jednak, od momentu złożenia reklamacji minęło już 1,5 miesiąca i mimo trzykrotnych skierowanych do sklepu wiadomości, sprawa nie została jeszcze załatwiona. Sklep zaproponował mi wymianę towaru na inny, ponieważ informowali mnie, że nie mają już tych samych czujników na stanie, jednakże nadal czekam. Zdecydowanie odradzam korzystanie z usług sklepu AUTODODATKI.PL.

0 / 5 2018-09-10

Jakiś czas temu zakupiłem w tym sklepie zestaw do bezprzewodowego cofania za 450 zł. Niestety, okazało się, że brakowało w nim kilku ważnych elementów, które są niezbędne do prawidłowego podłączenia urządzenia. Złożyłem reklamację i zostałem zapewniony, że potrzebne elementy zostaną mi jak najszybciej dostarczone. Niestety, mimo moich wielokrotnych próśb, kontakt z firmą się urwał, a ja wciąż nie otrzymałem brakujących części. Teraz mam w domu urządzenie, którego nie mogę użyć i niestety nie polecam tego sklepu.

5 / 5 2018-05-01

Towar pierwszej klasy, Xenony działają rewelacyjnie. Przesyłka dotarła bardzo szybko (UPS) starannie zabezpieczona. Polecam !

0 / 5 2018-02-11

Zamówiłem czujniki parkowania z kamerą do mojego samochodu marki Ravka i są fantastyczne - takie jest moje wrażenie po miesiącu korzystania z nich. Przesyłka dostarczona przez UPSa przyszła bardzo szybko, bo już po trzech dniach, i była bardzo starannie zapakowana. Pani w biurze była bardzo miła i pomocna, ale trzeba było się starannie dodzwonić, bo albo telefon był zajęty, albo nikt nie odbierał - może miałem po prostu pecha.

5 / 5 2018-01-28

towar zamówiony - szybko dostarczony, odpowiednio zapakowany. Sklep OK. Polecam.

5 / 5 2017-11-20

szybko i sprawnie mimo okresu świątecznego

Rzetelne opinie o Autododatki.pl

Autododatki.pl

Siedziba
-

WWW
http://www.autododatki.pl

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie