Kategorie: / Finanse i ubezpieczenia / Usługi

Autoflix.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 4.60
opinie o Autoflix.pl
5 / 5 2019-02-16

Tydzień temu otrzymałem swoje nowe auto. Kupowanie poszło gładko. Znalazłem auto, które mi się podobało, ale w salonach nie chcieli mi dać zbyt dużych rabatów. W Autoflix wynegocjowali dla mnie dodatkowe rabaty flotowe. Ponadto, cała transakcja przebiegła bez problemów, odbyła się zdalnie. Bardzo polecam tę firmę ze względu na ich szybkość, kompetencje i rzetelność.

5 / 5 2019-01-31

Firma profesjonalna , obsługa na wysokim poziomie.Wziąłem Corolle i jestem zadowolony.Polecam pana Łukasza, świetny doradca .

4 / 5 2019-01-25

Jeśli planujesz wymienić swój stary samochód na nowy, oferta firmy Autoflix jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. Firma ta oferuje atrakcyjne opcje finansowania, szeroki wybór najnowszych modeli samochodów oraz spersonalizowane oferty, które sprawią, że będziesz zadowolony z wyboru. Dodatkowo, możesz liczyć na profesjonalne wsparcie doradcy motoryzacyjnego. To wszystko sprawia, że warto skorzystać z usług tej firmy. Po prostu polecam.

5 / 5 2018-10-28

Usługa i samochody są na niezwykle wysokim poziomie. Co najbardziej mnie zaskoczyło, to korzystne zniżki, jakie otrzymałem jako pojedynczy klient. Ponadto, przemiła Pani Marzena sprawnie prowadziła mnie przez całą procedurę zakupu.

5 / 5 2018-10-28

Poziom obsługi samochodowej jest niezwykle wysoki. Szczególnie zaskoczyły mnie korzystne zniżki, jakie dostałem jako klient indywidualny. Co więcej, miło mnie zaskoczyła Pani Marzena, która profesjonalnie pomogła mi w całym procesie zakupu.

4 / 5 2018-05-21

Szybka i profesjonalna obsługa, do tego auta w bardzo przyzwoitym stanie.

5 / 5 2018-04-21

Moją pozytywną opinię na temat firmy Autoflix można podzielić na dwie części. Pierwsza z nich dotyczy fantastycznej i pomocnej obsługi, którą otrzymałem podczas moich rozmów z pracownikami firmy. Druga część to atrakcyjna i korzystna oferta dzierżawy samochodu. Po zbadaniu ofert innych firm na rynku, stwierdziłem, że Autoflix ma najbardziej przejrzystą i korzystną ofertę zarówno pod względem usług, jak i ceny. Polecam tę formę korzystania z samochodu każdemu, kto ceni sobie jazdę nowym pojazdem. Dodatkowo, nowe modele oferowane przez Autoflix mają zaawansowane systemy bezpieczeństwa, ochrony środowiska i rozmaite dodatki, które poprawiają komfort podróżowania.

5 / 5 2018-03-07

Kupiliśmy auto na firmę. Szybko załatwili leasing i wszystkie formalności. Szczerze polecamy!!

5 / 5 2017-12-08

Jestem niezwykle zadowolony z jakości obsługi klienta. Pan Andrzej poświęcił mi wiele czasu, aby wyjaśnić mi, jakie auto i sposób finansowania są dla mnie najbardziej korzystne. Po otrzymaniu kalkulacji nie waham się ani chwili i decyduję się skorzystać z oferty Autoflix. Gorąco polecam, żeby każdy skontaktował się z nimi i skorzystał z usługi wynajmu samochodów w tej firmie.

5 / 5 2017-11-20

Mam plan zakupu samochodu i na swojej drodze znalazłam tę firmę w Internecie. Zainteresowała mnie ich oferta, która proponuje porównanie kosztów między najmem a leasingiem. Udało mi się skontaktować z doradcą, który był bardzo wyrozumiały i cierpliwy. Wyjaśnił mi, czym jest najem i nie zmuszał mnie do dokonywania zakupu przez ich firmę. Jedynie chciał mi doradzić, co jest dla mnie najlepsze. Choć jeszcze nie skorzystałam z ich usług, planuję to zrobić w przyszłym miesiącu. Według mnie, warto polecić tę firmę ze względu na ich rzetelne podejście oraz to, że proponują konkurencyjną ofertę zamiast wprowadzać klientów w błąd.

5 / 5 2017-06-03

Bardzo polecam. Solidna filrma. Wzięliśmy z mężem dwa auta w najem. Super sprawa!

4 / 5 2017-05-28

Otrzymałem przedstawienie oferty leasingu i najmu w formie kalkulacji, w której wszystko było przejrzysto przedstawione. Dzięki temu mogłem porównać i wybrać bardziej korzystną opcję. Dodatkowo, otrzymałem odpowiednią ilość czasu na przemyślenie, co było bardzo dobre. Ogólnie rzecz biorąc, firma nie wywołała u mnie żadnych zastrzeżeń.

4 / 5 2017-05-28

Otrzymałem zestawienie kosztów leasingu i najmu, które zostały starannie przygotowane. Mogłem je porównać i wybrać korzystniejszą opcję. Firma dała mi także czas na przemyślenie, więc ogólnie jestem zadowolony i nie mam żadnych zastrzeżeń co do niej.

4 / 5 2017-04-10

Zdecydowanie mogę polecić Autoflix! W końcu poczułam się poważnie traktowana. W innych salonach samochodowych zwykle czekałam długo na obsługę i kalkulację kosztów, a czasem musiałam czekać nawet dwa tygodnie. Natomiast w Autoflix otrzymałam szybką i profesjonalną obsługę, a kalkulacja kosztów była bardzo klarowna i obejmowała porównanie kosztów wynajmu i pożyczki. Planuję kupić nową Toyotę w lutym i z pewnością skorzystam ponownie z usług Autoflix.

4 / 5 2017-04-03

Za pomocą usługi Autoflix bezproblemowo nabyłem samochód. Co najważniejsze, nie musiałem przechodzić długiego procesu oczekiwania na odbiór pojazdu. Osoba doradzająca była również niezwykle uprzejma i pomocna. Gorąco polecam tę usługę!

Rzetelne opinie o Autoflix.pl

Autoflix.pl

Siedziba
Toruń

WWW
http://autoflix.pl/

Email
[email protected]

Telefon
566652116

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie