Kategorie: / Motoryzacja

Autonarzedzia.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Autonarzedzia.pl
5 / 5 2023-02-14

Cieszę się, że mogę pomagać innym użytkownikom w znalezieniu odpowiedniego produktu, zamówieniu potrzebnej usługi lub w wyborze solidnego wykonawcy. Czymś, co bardzo doceniam w tym serwisie, jest brak modyfikowania komentarzy. Moja opinia jest szybko publikowana na portalu i nie jest w żaden sposób zmieniana przez administratorów.

5 / 5 2022-05-08

Oceniam i publikuję analizy tylko wtedy, gdy jestem w pełni przekonany, że administrator strony nie zmieni lub usunie ich. Tutaj moje wpisy pojawiają się prawie natychmiast po napisaniu, bez względu na to, czy są pozytywne, krytyczne, dotyczą małej rodzinnego biznesu czy dużego koncernu. Nie poddaję się presji i dlatego właśnie szanuję to miejsce.

5 / 5 2018-01-01

FIGEL Auto Narzędzia wyróżnia się profesjonalizmem, wysokim poziomem fachowości oraz szybkim działaniem przy obsłudze klienta. To sklep, którego szczerze polecam.

5 / 5 2018-01-01

FIGEL Auto Narzędzia wyróżniają się profesjonalnym podejściem do obsługi klienta, wysoką jakością usług oraz szybkim tempo działania. Zdecydowanie polecam skorzystanie z oferty tego sklepu.

Rzetelne opinie o Autonarzedzia.pl

Autonarzedzia.pl

Siedziba
Gdańsk

WWW
http://www.autonarzedzia.pl

Email
[email protected]

Telefon
(+48 58) 341 04 53

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie