Kategorie: / Pozostałe

Autostory.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 4.00
opinie o Autostory.pl
1 / 5 2019-03-07

Uwaga! Nastąpiło ogromne nieporozumienie. Brak jakiejkolwiek reakcji na wiadomości e-mail i telefony. Nie ma możliwości skontaktowania się ani otrzymania zamówionego towaru. Cała sytuacja jest totalną zagadką. Zdecydowanie unikajcie tego podejrzanego sklepu.

1 / 5 2019-03-07

Proszę zwrócić uwagę! Niestety, doszło do poważnego błędu. Brak reakcji na przesłane emaile i brak odpowiedzi na telefony. Absolutnie brak jakiejkolwiek możliwości kontaktu, a co więcej, brakuje również zamówionego towaru. W istocie, nie ma żadnej pewności co do tego, co się dzieje z zamówieniem. Zdecydowanie odradzam omijanie tego niby sklepu szerokim łukiem.

2019-02-26

Bardzo sprawna obsługa, błyskawiczna dostawa. Brawo! Dziękuję i pozdrawiam cały personel Autostory.

5 / 5 2019-02-07

W źródle zakupiłem łańcuchy śniegowe marki Thule. Następnego dnia kurier dostarczył mi przesyłkę. To niesamowicie szybkie dostarczenie zamówienia jest rzadkie. Obsługa sklepu była rewelacyjna. Bardzo gorąco polecam ten sklep!

5 / 5 2019-02-07

Postanowiłem kupić łańcuchy śniegowe marki Thule w tym sklepie. Po jednym dniu przyszedł kurier z paczką, co bardzo mnie zaskoczyło, ponieważ zazwyczaj dostawa trwa dłużej. Obsługa sklepu była rewelacyjna. Serdecznie polecam ten sklep!

5 / 5 2018-11-21

Poziom obsługi w sklepie i przez całą obsługę klienta jest bardzo niski. Pracownicy nie są skłonni odpowiadać na pytania klientów, ich numer na komunikatorze GG jest ciągle niedostępny, nie udzielają klientom porad, po prostu ich zbywają... dla nich każdy klient, który wyda tylko 200zł, jest nieważny. Wydaje się, że musisz wydać więcej, żeby być traktowany lepiej.

3 / 5 2018-10-11

Kupiłem dwa uchwyty rowerowe Thule FreeRide 532, ale strona sklepu wprowadziła mnie w błąd informacją o dostawie w ciągu 24 godzin. Złożyłem zamówienie w poniedziałek, ale gdybym nie zadzwonił zapytać o przesyłkę, pojechałbym na urlop bez rowerów. Nikt mnie nie poinformował, że będzie opóźnienie, mimo że jest to zapisane w regulaminie sklepu. Sklep tłumaczył mi, że firma kurierska nie pracowała w czwartek, co okazało się nieprawdą. Kurier miał dostarczyć przesyłkę dopiero w poniedziałek, tydzień po złożeniu zamówienia. Po wielu telefonach zdołałem odebrać przesyłkę w głównym terminalu firmy na Śląsku. Nie polecam tego sklepu, ponieważ tylko narobią Państwo problemów. 24 godziny to nie to samo co siedem dni...

5 / 5 2018-09-16

Błyskawiczna realizacja zamówienia, towar zgodny z opisem. Polecam

2018-09-08

Zakupy bez zastrzeżeń. Towaru akurat nie było na magazynie, więc trochę czekałem na dostawę, ale wszystko w granicach normy.

5 / 5 2018-07-14

Jestem mile zaskoczona sposobem, w jaki realizowane było moje zamówienie w tym konkretnym sklepie! Otrzymywałam szybkie powiadomienia na temat aktualizacji statusu przesyłki, wysyłka odbyła się szybko, a przedmiot został solidnie zapakowany. Gorąco polecam to miejsce wszystkim, którzy rozważają zakupy!

5 / 5 2018-07-14

Jestem mile zaskoczona sposobem, w jaki zostało zrealizowane moje zamówienie w tym sklepie! Otrzymywałam szybkie powiadomienia o zmianie statusu przesyłki, wysyłka była przeprowadzona błyskawicznie, a przedmiot został starannie zapakowany. Gorąco polecam ten sklep wszystkim, którzy zamierzają tu dokonywać zakupów!

5 / 5 2017-12-26

Bardzo szybka realizacja zamówienia. Bagażnik dotarł dobrze zabezpieczony. Polecam.

Rzetelne opinie o Autostory.pl

Autostory.pl

Siedziba
Wodzisław Śląski

WWW
http://www.autostory.pl

Email
-

Telefon
601 080 508

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie