Kategorie: / Odzież i Obuwie

Avantizakupy.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Avantizakupy.pl
5 / 5 2018-09-11

Biustonosze i majtki są świetnej jakości. Dodatkowo, regularnie otrzymywałem informacje mailem na temat postępów mojego zamówienia. Paczka została dostarczona w ciągu dwóch dni, a wraz z nią otrzymałem kartę rabatową i nieoczekiwany gratis. Zdecydowanie polecam ten sklep ze względu na profesjonalną obsługę.

5 / 5 2018-09-11

Bielizna jest rewelacyjna, regularnie otrzymuje na e-mail informacje o postępach w moim zamówieniu. Paczka dotarła w ciągu tylko 2 dni, a wraz z nią dostałem kartę rabatową i nieoczekiwany gratis. Gorąco polecam ten profesjonalny sklep.

5 / 5 2018-05-25

Zamówienie zostało dostarczone szybko i nie mam żadnych zastrzeżeń co do sposobu pakowania. Sklep regularnie aktualizuje mnie o wszelkich zmianach dotyczących mojego zamówienia. Jedynym życzeniem jest, aby ceny produktów oraz wysyłki były trochę niższe.

5 / 5 2018-05-25

Zamówienie dotarło szybko, również pakowanie było zadowalające. Sklep regularnie aktualizuje nas o wszelkich zmianach dotyczących statusu zamówienia. Jedynym życzeniem pozostaje, aby ceny produktów oraz koszt wysyłki były bardziej przystępne.

5 / 5 2017-06-04

Ten sklep jest absolutnie niesamowity! Jestem absolutnie zafascynowana tym, jak profesjonalna i miła jest obsługa. Bielizna, którą zamówiłam, jest niesamowicie wysokiej jakości, a moje zamówienie zostało zrealizowane doskonale. Serdecznie dziękuję i już planuję kolejne zakupy :) Pozdrawiam

5 / 5 2017-06-04

Ten sklep jest niesamowity! Jestem bardzo zadowolona z profesjonalizmu i uprzejmości obsługi. Bielizna jest doskonałej jakości, a moje zamówienie zostało zrealizowane idealnie. Dziękuję i już przygotowuję się do złożenia kolejnego zamówienia :) Pozdrawiam

Rzetelne opinie o Avantizakupy.pl

Avantizakupy.pl

Siedziba
Elbląg

WWW
http://www.avantizakupy.pl

Email
[email protected]

Telefon
(55) 641 58 11

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie