Kategorie: / Biuro / Serwis

AVARUS Marek Jeziorski Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o AVARUS Marek Jeziorski
5 / 5 2022-06-26

Przed dokonaniem zakupu zawsze sprawdzam komentarze innych użytkowników na portalu dotyczące sprzedającego i artykułu, który chcę kupić. Tak postępuję od dłuższego czasu i nigdy nie miałem żadnych problemów. Polecam tę stronę wszystkim, którzy nie chcą tracić czasu na reklamacje, odsyłanie produktów czy kłótnie ze sklepem.

5 / 5 2021-08-10

W tym miejscu znajdują się recenzje dotyczące zarówno cenionych producentów, jak i małych sklepów z mojej okolicy. Często tu zaglądam przed złożeniem zamówienia w sklepie, którego wcześniej nie znałam i do tej pory nie było to dla mnie rozczarowaniem. Jestem wdzięczna, że istnieją takie strony internetowe.

5 / 5 2018-05-28

Bardzo przydatne w przypadku potrzeby liczarki do kantoru i niszczarki dokumentów. Okazało się, że nie musiałem chodzić po różnych punktach i prosić o to. Oba urządzenia zostały mi wykonane szybko i za niewielką opłatą. Gorąco je polecam.

5 / 5 2018-05-28

Bardzo przydatne urządzenia w zakresie liczenia pieniędzy w kantorze i niszczenia dokumentów. Okazało się, że nie musiałem spędzać czasu na bieganiu i proszeniu się w różnych miejscach. Zarówno licznik, jak i niszczarka zostały mi od razu wykonane szybko i za niewielką kwotę. Gorąco polecam!

Rzetelne opinie o AVARUS Marek Jeziorski

AVARUS Marek Jeziorski

Siedziba
Marki

WWW
http://www.avarus.pl

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie