Kategorie: / Komputery i Internet / Usługi

AVIDATA SP. Z O.O. Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o AVIDATA SP. Z O.O.
5 / 5 2018-09-27

Bardzo się raduję, że zdecydowałem się na wysłanie mojego uszkodzonego dysku do AVIDATA. Ta firma jest bardzo profesjonalna i utrzymuje świetny kontakt, dostarczając mi pełne informacje na temat postępu prac. Dzięki AVIDATA udało mi się bardzo szybko odzyskać wszystkie moje dane z dysku. Całym sercem polecam tę firmę! Paweł Rogaliński, właściciel strony www.przegladdziennikarski.pl.

5 / 5 2018-04-12

Bardzo miła i profesjonalna obsługa, nastawiona na zadowolenie klienta. Szybka diagnoza i rozwiązanie problemu. Polecam w 100%

5 / 5 2017-12-11

Hej. Z powodu problemy z dyskiem, postanowiłem skorzystać z usług przedsiębiorstwa AVIDATA. Miałem nadzieję odzyskać bardzo ważne dla mnie dokumenty z uszkodzonego dysku, a dzięki ich profesjonalnej pomocy, udało się to zrealizować. Jesteśmy bardzo zadowoleni z ich prędkości, jakości obsługi oraz cen odzyskania usług. Polecam tą firmę każdemu, kto boryka się z problemami z dyskami, a potrzebuje odzyskiwać ważne dane.

5 / 5 2017-08-29

Dostałem analizę za darmo, która miała trwać od 3 do 5 dni, ale otrzymałem ją już po 2 dniach. Opis usterki był bardzo szczegółowy, co odróżniło tą firmę od innych. Komunikacja z firma była bardzo profesjonalna, zarówno osobista jak i telefoniczna. Pracownicy miło podchodzili do klientów, a powiadomienia o postępie pracy były wysyłane na czas drogą mailową, telefoniczną oraz na stronę internetową. Mimo sztywnego cennika na stronie udało mi się uzyskać zniżkę, a na stronie miałem dwie propozycje cenowe, w zależności od uszkodzenia. Na szczęście okazało się, że potrzebowałem tańszej opcji. Odzyskanie danych było szybkie, profesjonalne i najtańsze spośród 10 miejsc, które wcześniej sprawdziłem. Gorąco polecam tę firmę.

5 / 5 2017-03-28

Cześć. Postanowiłem skorzystać z usług AVIDATA, ponieważ chciałem odzyskać usunięte wiadomości SMS z telefonu mojej partnerki. Jestem bardzo zadowolony, ponieważ udało mi się odzyskać wiadomości, które były nawet sprzed 4 miesięcy. Gorąco polecam tę firmę każdemu, kto chce poznać prawdziwą naturę drugiej połowy.

Rzetelne opinie o AVIDATA SP. Z O.O.

AVIDATA SP. Z O.O.

Siedziba
WARSZAWA

WWW
http://avidata.pl

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie