Kategorie: / Komputery i Internet / Usługi

AVIDATA SP. Z O.O. Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o AVIDATA SP. Z O.O.
5 / 5 2018-09-27

Cieszę się, że zdecydowałem się na wysłanie dysku właśnie do AVIDATA, Bardzo profesjonalna firma, świetny kontakt, pełna informacja na temat przebiegu prac. Dzięki AVIDATA bardzo szybko odzyskałem moje dane z poważnie uszkodzonego dysku. Serdecznie polecam! Paweł Rogaliński, www.przegladdziennikarski.pl

5 / 5 2018-04-12

Bardzo miła i profesjonalna obsługa, nastawiona na zadowolenie klienta. Szybka diagnoza i rozwiązanie problemu. Polecam w 100%

5 / 5 2017-12-11

Witam. Ze względu na awarię dysku skorzystałem z usług firmy AVIDATA. Chciałem odzyskać bardzo ważne dla mnie dokumenty z niedziałającego dysku i dzięki profesjonalnej usłudze się to udało. Jestem bardzo zadowolony z obsługi i szybkości usługi jak również ceny za odzyskanie danych. Polecam tą firmę każdemu kto spotka się z problemem uszkodzonego dysku i koniecznością odzyskania ważnych danych.

5 / 5 2017-08-29

Analiza bezpłatna i pomimo info, że trwa od 3 do 5 dni dostałem ją już po 2 dniach! Bardzo szczegółowy opis usterki, którego nie znalazłem w innych firmach. Kontakt osobity jak i telefoniczny bardzo profesjonalny. Miłe podejście do klienta. Powiadomienia telefoniczne, mailowe i na stronie www we wskazanym czasie. Pomimo sztywnego cennika na stronie udało się dostać zniżkę! Miałem równiez podane 2 warianty cenowe w zależności od tego jak duże są uszkodzenia, na szczęście skończyło się na tańszej opcji. Dane, które chciałem odzyskałem szybko, profesjonalnie i najtaniej spośród 10 miejsc, które wcześniej sprawdziłem. POLECAM!!!

5 / 5 2017-03-28

Witam. Skorzystałem z usług firmy AVIDATA ponieważ chciałem odzyskać skasowane wiadomości sms z telefonu mojej dziewczyny. Jestem zadowolony dlatego że udało się odzyskać wiadomości nawet sprzed 4 miesięcy. polecę tą firmę każdemu kto chce rozszyfrować prawdziwe oblicze swojej drugiej połówki.

Rzetelne opinie o AVIDATA SP. Z O.O.

AVIDATA SP. Z O.O.

Siedziba
WARSZAWA

WWW
http://avidata.pl

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie