Kategorie: / Pozostałe

Avilo.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 2.50
opinie o Avilo.pl
3 / 5 2019-01-05

Pobrane pieniądze z góry, towar na stronie dostępny z informacją wysyłka w 24h, potwierdzenie mailowe że wysyłka tego samego dnia, towar nie dotarł po 7 dniach. Brak kontaktu nie da się z nikim porozmawiać telefonicznie, tylko mailowy kontakt z lakonicznymi odpowiedziami że już wysyłają, nikt nie jest w stanie nawet podać kiedy towar wyjdzie. Odradzam wszystkim.

2018-02-01

Firma cały czas przyjmuje zamówienia za przedpłatą i deklaruje wysyłkę w 24 godziny. Od miesiąca nie można wyegzekwować dostawy ani zwrotu pieniędzy. Proszę sprawdzić profil AVILO.pl na Facebooku tam widać jak traktują Klientów i wyłudzają pieniądze.

2017-07-31

Towar niskiej jakości, firma niesolidna, nie oddaje pieniędzy za wadliwy i uszkodzony towar. Nie oddają pieniędzy nawet przy wystawionej korekcie faktury. Szkoda czasu i nerwów na współpracę.

2 / 5 2017-07-27

Brak infolinii (czyt. masz problem, napisz maila, a my łaskawie odpowiemy, jak najdzie nas taka ochota) Reklamacja? (szkoda nerwów, szkoda czasu) Wina zawsze po stronie klienta. Daje 0 / 10. Nie polecam!

Rzetelne opinie o Avilo.pl

Avilo.pl

Siedziba
Knurów

WWW
http://www.avilo.pl

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie