Kategorie: / Pozostałe

Avilo.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 2.33
opinie o Avilo.pl
3 / 5 2019-01-05

Nie polecam nikomu. Pieniądze zostały pobrane z góry, towar miał być dostępny na stronie z informacją o wysyłce w ciągu 24 godzin. Otrzymałem potwierdzenie mailowe, że przesyłka zostanie wysłana tego samego dnia. Jednak po upływie 7 dni towar wciąż nie dotarł. Brak możliwości kontaktu telefonicznego, jedynie lakoniczne odpowiedzi drogą mailową, informujące że już wysyłają, ale bez podania konkretnego terminu.

0 / 5 2018-02-01

Przedsiębiorstwo ciągle akceptuje zamówienia, która wymagają przedpłaty i obiecuje wysłać je w ciągu 24 godzin. Od ostatniego miesiąca nie można jednak otrzymać przesyłki ani dokonać zwrotu pieniędzy. Proszę sprawdzić profil AVILO.pl na Facebooku, gdzie można zobaczyć, w jaki sposób firmy ta traktuje klientów i próbuje wyłudzać pieniądze.

0 / 5 2017-07-31

Produkty oferowane przez tę firmę są o niskiej jakości, firma jest niezaufana i nieuczciwa, ponieważ nie zwraca pieniędzy za wadliwe lub uszkodzone towary. Nawet po zgłoszeniu poprawek faktury, nie jesteśmy w stanie odzyskać naszych pieniędzy. Współpraca z nimi to strata czasu i powoduje niepotrzebne nerwy.

0 / 5 2017-07-31

Produkt, który ma niską jakość, jest sprzedawany przez nieuczciwą firmę, która nie zwraca pieniędzy za produkt wadliwy lub uszkodzony. Nawet po wystawieniu poprawionej faktury, nie zwracają pieniędzy. Współpraca z nimi jest strata czasu i nerwów.

2 / 5 2017-07-27

Nie ma możliwości kontaktu telefonicznego (czyli jeśli masz problem, napisz maila, a my uprzejmie odpowiemy, jeśli tak będziemy chcieli). Składanie reklamacji? (nie opłaca się nerwów, nie opłaca się czasu) Zawsze winny jest klient. Ocena: 0/10. Nie polecam!

2 / 5 2017-07-27

Nie ma możliwości kontaktu telefonicznego (jeśli masz problem, napisz e-mail, a udzielamy odpowiedzi, jeśli chcemy). Skargi? (strata nerwów, strata czasu) Zawsze winna jest strona klienta. Ocena 0/10. Nie polecam!

Rzetelne opinie o Avilo.pl

Avilo.pl

Siedziba
Knurów

WWW
http://www.avilo.pl

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie