Kategorie: / Biuro / Dom

AW Meble Wrocław Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o AW Meble Wrocław
5 / 5 2023-01-10

Bardzo mnie raduje, że mogę służyć innym ludziom w ich poszukiwaniu odpowiednich produktów, zamawianiu spersonalizowanych usług lub znalezieniu zaufanego sprzedawcy. Najważniejszą zaletą tego miejsca jest, według mnie, to, że opinie nie są kontrolowane. Opinia jest natychmiastowo publikowana na stronie, a zarządzający nie wprowadzają żadnych zmian.

5 / 5 2022-05-20

Myślę, że każdy powinien mieć możliwość wyrażenia swojego zdania na temat produktów, usług czy firm, z którymi miał do czynienia. Oczywiście, nie musimy się zgadzać, ale jeśli zauważam, że dany sklep ma głównie negatywne opinie, to kontynuuję poszukiwania, bo na pewno coś jest nie tak.

5 / 5 2021-11-22

Przed wystawieniem recenzji dokładnie sprawdzam, czy nie będzie ona później manipulowana lub ukryta przez właścicieli portalu. Na tej stronie, kiedy wystawiam ocenę, jest ona widoczna dla innych użytkowników natychmiast i nie ma znaczenia, czy moja opinia jest pozytywna czy negatywna, czy dotyczy małej firmy czy dużej korporacji. Doceniam fakt, że nie da się was zastraszyć.

5 / 5 2021-07-21

Do niedawna jedynym miejscem, gdzie czytałem opinie klientów na temat marek i ich oferty, był internet i media społecznościowe. Teraz jednak koniecznie zaglądam również tutaj. Czasami komentarze są ubogie pod względem informacji i nie mówią wiele o samym produkcie. Ale przynajmniej mam pewność, że moderatorzy tego miejsca nie usuwają żadnych opinii.

5 / 5 2021-02-25

Firma godna polecenia. Usługa została wykonana na wysokim poziomie i zgodnie z oczekiwaniami.

5 / 5 2020-11-07

Przyzwoite meble w dobrych cenach.

Rzetelne opinie o AW Meble Wrocław

AW Meble Wrocław

Siedziba
Wrocław

WWW
https://awmeble.pl/

Email
[email protected]

Telefon
602-264-136

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie