Kategorie: / Gry / Kultura i rozrywka

Awaria Prądu - kawiarnia z planszówkami Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Awaria Prądu - kawiarnia z planszówkami
5 / 5 2023-03-23

Uważam, że każda osoba powinna mieć prawo do wyrażania swojej opinii na temat towarów, usług lub firm, z którymi miała bezpośredni kontakt. Oczywiście, nie zawsze musimy zgadzać się ze sobą, ale gdy zauważam, że dany sklep jest praktycznie zdominowany przez negatywne komentarze, decyduję się zrezygnować, ponieważ jest mało prawdopodobne, żeby takie opinie pojawiły się znikąd.

5 / 5 2022-06-18

Znana jest nam fakt, że firmy często obiecują wiele rzeczy, podobnie jak politycy. Jednakże, w rzeczywistości sytuacja bywa inna i zazwyczaj nie jest tak dobrze, jak w opisach marketingowych. Dlatego uważam, że istnienie przyjaznych i troszczących się o klienta miejsc w internecie jest bardzo korzystne. Dzięki nim, uczciwe firmy mogą się reklamować i dowiedzieć się, co poprawić, a oszuści tracą kolejnych klientów. Bardzo dziękuję!

5 / 5 2022-04-16

gry

Bez gier planszowych nie byłoby co robić podczas AWARII PRĄDU :)

5 / 5 2022-03-17

Jestem zadowolony/a z faktu, że mogę pomagać innym konsumentom w dokonywaniu właściwych wyborów produktów, zamówienia usługi dostosowanej do ich potrzeb oraz wyborze rzeczywiście uczciwego dostawcy. Dużym plusem tego miejsca, moim zdaniem, jest to, że nie ingeruje się w treść komentarzy. Opinia jest szybko publikowana na stronie i zarządzający nie wprowadzają żadnych zmian.

5 / 5 2022-01-04

W przeszłości zazwyczaj przeglądałem opinie użytkowników o firmach i ich portfolio głównie na Google i w mediach społecznościowych. Teraz zawsze zajrzę także tutaj. Czasami recenzje są pełne emocji, więc ciężko dowiedzieć się czegoś konkretnego o produkcie czy usłudze. Jednak za to mam pewność, że właściciele tej platformy nie usuwają recenzji.

Rzetelne opinie o Awaria Prądu - kawiarnia z planszówkami

Awaria Prądu - kawiarnia z planszówkami

Siedziba
Wrocław

WWW
https://awaria-pradu.business.site/

Email
-

Telefon
509 082 728

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie