Kategorie: / Doradztwo i konsulting

Axa direct Opinie Klientów

średnia ocen: 3.67
opinie o Axa direct
5 / 5 2022-02-11

Piszę opinie dopiero, gdy jestem pewny, że nie będą one objęte cenzurą lub usunięte przez moderatora serwisu. Wszystkie moje komentarze są publikowane od razu po ich wysłaniu, niezależnie od ich charakteru lub tematu, dotyczą one małych firm lub liderów branży. Doceniam fakt, że nie boicie się takiej otwartości i szanuję to.

5 / 5 2021-10-09

Nie tylko publikuję tu swoje opinie o sklepach i usługodawcach, ale również często je analizuję. Dzięki temu miejscu udało mi się uniknąć kontaktu z przedsiębiorcami, którzy nie dbają o dobro klienta. Zamiast tego, natrafiłem na solidną i godną zaufania markę, której jestem lojalnym klientem do dzisiaj. Jestem bardzo zadowolony, że jesteście tu obecni.

1 / 5 2018-11-02

Całkowicie nie ma możliwości skontaktowania się! Zanim zdecydujesz się wciągnąć w ten bałagan i zostać sam, pomyśl o tym i omiń tę "firmę" z daleka!!! Jeśli nie wierzysz, spróbuj zadzwonić np. w sprawie odnowienia polisy - próbuję od 3 dni, wisząc przez 40 minut na telefonie, ponieważ nie mam już cierpliwości i tak dalej.

Rzetelne opinie o Axa direct

Axa direct

Siedziba
Warszawa

WWW
http://axadirect.pl

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie