Kategorie: / Usługi / Żywność / Żywność i gastronomia

Aż Się Uszy Trzęsą Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Aż Się Uszy Trzęsą
5 / 5 2023-01-29

Dotychczas zapoznawałem się z opiniami klientów na temat marek, ich produktów lub usług tylko na profilach firmowych w Google i na Facebooku. Teraz jednak koniecznie czytam je również tutaj. Często zauważam, że komentarze te są mało rzeczowe i bardziej emocjonalne, przez co nie niosą ze sobą dużo informacji na temat samego produktu. Mimo to, chociaż możemy mieć pewność, że moderatorzy portalu nie usuwają żadnych treści.

5 / 5 2022-12-24

Tutaj znajdziesz oceny zarówno uznanych producentów, jak i małych sklepów z mojej okolicy. Często korzystam z tego miejsca przed złożeniem zamówienia w nieznanym mi sklepie i zawsze miałam pozytywne doświadczenia. Bardzo się cieszę, że istnieją takie portale.

5 / 5 2022-12-01

Czytam i udzielam opinii tylko wtedy, gdy jestem pewien, że nie zostaną one zmienione lub usunięte przez administratorów strony. Na tym portalu wszelkie moje opinie są publikowane prawie natychmiast po napisaniu, bez względu na to, czy są pozytywne, czy negatywne, czy dotyczą małego przedsiębiorstwa czy wielkiego koncernu. Wyraźnie widać, że nie boicie się konfrontacji i za to Was cenię.

5 / 5 2021-10-26

Jedzenie tak dobre, że aż się uszy trzęsą :)

5 / 5 2021-08-18

Nie tylko zamieszczam tutaj recenzje produktów i usług, ale równie często je czytam. Dzięki waszym opiniom udało mi się już trzy razy uniknąć niegodziwej transakcji z nieuczciwym przedsiębiorcą. Zamiast tego, zdecydowałem się na zaufaną firmę, której teraz jestem lojalnym klientem. Jestem naprawdę wdzięczny za to, że jesteście tutaj.

Rzetelne opinie o Aż Się Uszy Trzęsą

Aż Się Uszy Trzęsą

Siedziba
Kraków

WWW
https://www.azsieuszytrzesa.com/

Email
[email protected]

Telefon
507 424 644

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie