Kategorie: / Biuro / Żywność / Żywność i gastronomia

AZET Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o AZET
5 / 5 2022-12-12

Nie tylko piszę tutaj recenzje produktów i usług, ale także często je dokładnie analizuję. Dzięki waszym opinii już przynajmniej kilka razy udało mi się uniknąć transakcji z nieuczciwymi sprzedawcami. Zamiast tego odkryłem markę, która cieszy się doskonałą reputacją i do tej pory jestem jej wiernym klientem. Jestem bardzo wdzięczny, że was tu mam.

5 / 5 2022-08-18

Na tej stronie można znaleźć opinie zarówno o globalnych sieciach, jak i o świeżo otwartych sklepach z mojego miasta. Zawsze zajrzę tutaj przed złożeniem zamówienia w nieznanym mi sklepie i jak dotąd nie zostałam zawiedziona. Jestem zadowolona, że istnieją takie strony.

5 / 5 2022-07-03

Do tej pory sprawdzałem opinie klientów na temat firm i ich produktów lub usług wyłącznie na profilach firmowych w Google i na Facebooku. Teraz jednak zobowiązuję się także czytać je tutaj. Często recenzje są oczywiście pisane pod wpływem emocji, więc nie zawsze dowiadujemy się wiele o samym produkcie. Ale przynajmniej możemy być pewni, że administratorzy portalu nie cenzurują żadnych opinii.

5 / 5 2022-05-07

Ja publikuję swoje opinie dopiero wtedy, kiedy jestem całkowicie pewny, że nie będą one zmienione lub całkowicie usunięte przez właściciela strony. Na tej stronie moje komentarze są widoczne od razu po ich napisaniu, bez względu na to, czy są dobre czy złe, czy dotyczą małej rodzinnej firmy czy dużej korporacji. Widać, że właściciele witryny nie boją się krytyki użytkowników oraz szanują ich opinię, co cenię bardzo.

5 / 5 2019-10-23

Gdyby każdy sklep miał tak duży wybór :)

Rzetelne opinie o AZET

AZET

Siedziba
Zamość

WWW
https://www.azet.net.pl/

Email
[email protected]

Telefon
84 639 25 59

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie