Kategorie: / Artykuły Zoologiczne / Dla Dzieci / Edukacja i szkolnictwo / Odzież i Obuwie / Pozostałe

AZUZA Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o AZUZA
5 / 5 2022-05-24

Nie tylko piszę tutaj opinie o sprzedających i ich ofercie. Chyba jeszcze częściej je sprawdzam. Dzięki temu portalowi już z 5 razy uniknąłem związania się umową z ogólnie niepolecanym przedsiębiorcą. Zamiast tego znalazłem naprawdę sprawdzoną markę, której wiernym klientem jestem cały czas. Świetnie, że jesteście.

5 / 5 2021-08-19

Zostałem nauczony, że każdy ma prawo do zamieszczenia opinii na temat używanych produktów, wykonanych dla niego usług czy sprzedawców, z którymi faktycznie miał okazję współpracować. Jednocześnie sądzę, że nie każdemu da się dogodzić, ale jak widzę, że jakiś przedmiot ma prawie same niepochlebne opinie, to rezygnuję, bo dam sobie rękę uciąć, że nie wszystkie są bezzasadne.

5 / 5 2021-07-02

Komentarze klientów o markach i ich produktach lub usługach czytałem wcześniej tylko w profilu firmy w Google i serwisie Facebook. Obecnie czytam je obowiązkowo również tutaj. Nierzadko komentarze są mało merytoryczne, a bardziej emocjonalne, więc niewiele mówią o samym towarze. Ale chociaż mamy pewność, że moderatorzy portalu nie zmieniają opinii.

5 / 5 2021-05-06

Zanim nacisnę ”zamawiam”, standardowo wchodzę na tą stronę i weryfikuję recenzje innych konsumentów na temat wybranego miejsca i wybranego towaru. Robię tak w zasadzie już od paru miesięcy i ani razu nie dałem się nabrać. Polecam taką weryfikację każdemu, kto nie ma czasu ani nerwów na „zabawę” w wymiany, zwroty, składanie reklamacji czy rozmowy ze sprzedającym.

5 / 5 2020-02-02

Zakupy przebiegły pomyślnie

Rzetelne opinie o AZUZA

AZUZA

Siedziba
Wólka Kosowska

WWW
https://azuza.eu/

Email
[email protected]

Telefon
531 954 674

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie