Kategorie: / Usługi / Żywność / Żywność i gastronomia

Azzurro Włoskie Bistro Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Azzurro Włoskie Bistro
5 / 5 2022-07-02

Przez ostatni czas przeglądałem opinie klientów na temat marek, ich produktów i usług. Dotychczas czytałem je głównie na profilach firm na Google i Facebooku. Teraz postanowiłem sprawdzać je także tutaj, na tym miejscu. Często te komentarze nie zawierają zbyt wielu informacji merytorycznych, są bardziej emocjonalne, nie niosą ze sobą zbyt wiele informacji o samym produkcie. Jednak można zauważyć, że moderatorzy strony nie zmieniają opinii klientów.

5 / 5 2022-05-07

Na tej stronie można przeczytać opinie o wielkich sieciach handlowych z różnych krajów, a także o świeżo otwartych lokalnych sklepach w moim mieście. Zawsze zaglądam tutaj przed złożeniem zamówienia w nowym sklepie, który mi nie jest znany i do tej pory nie byłem zawiedziony. Jestem bardzo zadowolony, że istnieją takie stronki.

5 / 5 2021-11-19

Nauczyłem się, że każdy ma prawo wyrażać swoją opinię na temat towarów, usług lub firm, z którymi faktycznie miał kontakt. Chociaż zawsze będzie ktoś niezadowolony, to jeśli widzę, że produkt ma przeważnie negatywne opinie, to nie zamawiam go, bo podejrzewam, że nie wszystkie są nieodpowiednie.

5 / 5 2021-11-15

Zasłużone 5 gwiazdek

5 / 5 2021-08-04

Znamy faktycznie fakt, że biznesmeni, podobnie jak nasz rząd, bardzo lubią przedstawiać wiele obietnic, niestety w rzeczywistej sytuacji sytuacja często jest inna niż ta przedstawiona w reklamach. Ze względu na to, uważam, że portale internetowe, które stają się coraz bardziej popularne, mają olbrzymie znaczenie. Dają one szansę przedsiębiorcom, którzy dbają o swoich klientów, na promocję swojej firmy i zdobycie informacji na temat tego, co warto poprawić. W przypadku nieznajomych sprzedawców tracą oni kolejnych klientów. W mojej opinii, taki scenariusz powinien mieć miejsce częściej!

Rzetelne opinie o Azzurro Włoskie Bistro

Azzurro Włoskie Bistro

Siedziba
Toruń

WWW
http://www.azzurro-restauracja.pl/

Email
-

Telefon
517 244 550

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie