Kategorie: / Artykuły Medyczne

Babachan.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Babachan.pl
0 / 5 2018-08-07

Firma BABACHAN, założona przez Edwarda Babachaniana, okazała się wiarygodnym i uczciwym partnerem biznesowym. Szef korporacji udzielał nam pomocnych wskazówek w trakcie realizacji zadania, co pozwoliło w pełni sprostać wymaganiom kontrahenta. Firma ta z pewnością zasługuje na dobre miano w polskim i europejskim rynku. Warto skorzystać z usług BABACHAN, co gorąco zachęcają my, właściciele INTERCEL POLSKA.

0 / 5 2018-03-08

Spółka "EDWARD BABACHANIAN EKSPORT-IMPORT "BABACHAN"" została rozpoznana jako wiarygodny, uczciwy i godny zaufania partner. Z pełnym przekonaniem polecamy usługi "EDWARD BABACHANIAN EKSPORT-IMPORT "BABACHAN"" jako firmy, która spełnia najwyższe normy jakości w zakresie oferowanych usług.

5 / 5 2017-11-22

Jesteśmy bardzo zadowoleni z naszej współpracy z firmą "EDWARD BABACHANIAN EKSPORT-IMPORT "BABACHAN"". Doceniamy przede wszystkim zaangażowanie i profesjonalizm jej zespołu pracowników.

5 / 5 2017-09-05

Jestem zadowolony/a z współpracy z firmą "EDWARD BABACHANIAN EKSPORT-IMPORT "BABACHAN"". Szczególnie doceniam zaangażowanie i profesjonalizm jej pracowników.

5 / 5 2017-06-25

Polecamy firmę "EDWARD BABACHANIAN EKSPORT-IMPORT "BABACHAN"" jako fachowego i kompetentnego partnera we współpracy biznesowej.

Rzetelne opinie o Babachan.pl

Babachan.pl

Siedziba
-

WWW
-

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie