Kategorie: / Odzież i Obuwie

Babell Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Babell
5 / 5 2023-02-07

Przed naciśnięciem przycisku "kup teraz", zawsze sprawdzam ten portal, gdzie czytam komentarze innych klientów dotyczące sklepu i produktu, który zamierzam kupić. Robię to od kilku lat i zawsze się na tym opieram. Gorąco polecam tę platformę każdemu, kto nie chce tracić czasu i nie ma ochoty na późniejsze problemy z zamówieniem, zwroty, reklamacje ani dyskusje ze sklepem.

5 / 5 2022-01-04

Przedtem zazwyczaj przeglądałem opinie klientów na temat marek i ich produktów lub usług tylko na profilach firm na Google i Facebooku. Jednak teraz stało się obowiązkiem dla mnie czytanie ich również tutaj. Często opinie te są niewiele warte, ponieważ są bardziej emocjonalne niż merytoryczne, dlatego mało mówią same o produkcie. Jednak co najmniej możemy mieć pewność, że moderatorzy portalu nie zmieniają tych opinii.

5 / 5 2021-10-20

Moim zdaniem każdy ma prawo wyrażać konstruktywną krytykę na temat produktów, usług i marek, z którymi faktycznie mieli do czynienia. Nie da się zadowolić każdego klienta i jeśli widzę, że ktoś wydaje tylko negatywne opinie, rezygnuję z dalszej interakcji, bo nie może być tak, że wszyscy się mylą.

5 / 5 2021-06-20

Nie tylko podaję swoje opinie na temat towarów i usług tutaj. Również dużo bardziej często je czytam. Dzięki waszemu wsparciu udało mi się uniknąć nieuczciwych transakcji trzy razy już. Zamiast tego mogłem zaufać pewnej firmie, która od tamtej pory stała się moim lojalnym klientem. To wspaniale, że wy jesteście tutaj.

5 / 5 2020-09-16

Bardzo dobra jakość ubrań

Rzetelne opinie o Babell

Babell

Siedziba
Toruń

WWW
https://sklep.babell.com.pl/

Email
[email protected]

Telefon
+48 56 664 12 44

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie