Kategorie: / Usługi / Żywność / Żywność i gastronomia

Babskie Bistro Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Babskie Bistro
5 / 5 2023-03-02

Sprawdzam i opisuję swoje doświadczenia dopiero wtedy, gdy mam pewność, że moje wpisy nie będą poddawane ocenzurowaniu ani usuwane przez moderatora strony internetowej. Tutaj wszystkie moje komentarze są widoczne w ciągu chwili od ich opublikowania, niezależnie od tego, czy dotyczą pozytywnych czy negatywnych doświadczeń z małymi firmami lub dużymi importerami. Widzę, że ta strona nie ulega zastraszeniu przez nikogo i właśnie dlatego tak ją szanuję.

5 / 5 2023-02-12

Cieszę się, że mogę pomóc innym ludziom w znalezieniu wysokiej jakości produktu, zamówieniu potrzebnej usługi lub znalezieniu zaufanego partnera do inwestycji. Dużym atutem tego serwisu, według mnie, jest brak ocenzurowania opinii. Opinie są publikowane na portalu bez żadnych opóźnień i administratorzy nie wprowadzają w nich żadnych zmian.

5 / 5 2022-08-27

Uważam, że każda osoba powinna mieć prawo do wyrażenia swojej opinii na temat produktów, usług lub firm, z którymi miała realny kontakt. Choć wiadomo, że o gustach się nie dyskutuje, to jeśli zauważam, że dany produkt ma głównie negatywne recenzje, to nie decyduję się na zakup, ponieważ na pewno jest w nim coś nie tak.

5 / 5 2022-01-09

Dotychczas przeglądałem oceny i komentarze użytkowników na temat różnych firm i ich ofert głównie na Google i Facebooku. Teraz regularnie sprawdzam również tutaj. Należy zaznaczyć, że niektóre opinie są mało konstruktywne, a raczej emotywnie nacechowane, co utrudnia otrzymanie rzetelnej informacji na temat samego produktu. Jednak warto zauważyć, że właściciele strony nie manipulują opiniami użytkowników.

5 / 5 2021-12-23

Kucharka lub kucharz, który tu pracuje zna się na robocie.

Rzetelne opinie o Babskie Bistro

Babskie Bistro

Siedziba
Warszawa

WWW
https://www.babskiebistro.pl/

Email
-

Telefon
516 500 990

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie