Kategorie: / Pozostałe

Baby-design.com.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 1.50
opinie o Baby-design.com.pl
2019-02-13

zamówiłam ponad tydzień temu produkt i niestety do dnia dzisiejszego go nie otrzymalam. Kontakt ze sklepem żaden! Nikt nie odbiera telefonu, nie odpisuje na maila, ani na smsy! Za produkt zapłaciłam i chyba go raczej nie otrzymam:/ nauczka dla mnie, żeby czytać wcześniej recenzje sklepów internetowych przed dokonaniem zakupu. Szkoda, że tacy ludzie porwadzą sklepy zwłaszcza dziecięce.

1 / 5 2018-10-01

Brak kontaktu z obsługą, źle zaadresowana paczka i brak paragonu.

2 / 5 2018-06-30

Ostrzegam przed tym sklepem. Zamówiłem produkt na prezent. Od zamówienia i zapłaty minął tydzień. Jak do tej pory nie dostałem żadnego potwierdzenia wpłaty oraz informacji o wysyłce, do tego firma nie odpowiada na jakiekolwiek maile i nie odbiera telefonów. Zapłaciłem za przesyłkę kurierską a tu od tygodnia nie dostałem paczki. Takie praktyki są niedopuszczalne i skreślają ten sklep. NIE POLECAM!!!

2017-11-23

Przede wszystkim dwa komplety pięknej pościeli dziecięcej zapakowanej oryginalnie przez samo La Millou zostało tak zgniecione, związane, wpakowane w foliowy worek i obwiązane taśmą, że wyjmowałam moją wymarzoną i DROGĄ pościel dla dzieciaków jak psu z gardła. Masakra... Informacje o wysyłce ze sklepu też mało rzetelne, ponoć wysłano w piątek kurierem, ale kurier podjął dopiero we wtorek, a przesyłka dotarła w środę.

Rzetelne opinie o Baby-design.com.pl

Baby-design.com.pl

Siedziba
Sanok

WWW
http://www.baby-design.com.pl

Email
[email protected]

Telefon
515 102 894

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie