Kategorie: / Pozostałe

Baby-design.com.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 1.50
opinie o Baby-design.com.pl
0 / 5 2019-02-13

Już ponad siedem dni temu złożyłam zamówienie na produkt, ale niestety do dzisiaj nie otrzymałam go dostawą. Nie mogę skontaktować się ze sklepem - nikt nie odbiera telefonu, nie odpowiada na maile ani SMSy. Zapłaciłam za produkt, ale wydaje się, że nie dostanę go już w ogóle. Na przyszłość, powinnam czytać recenzje internetowych sklepów, aby uniknąć takich sytuacji. Jest przykro, że nieuczciwi ludzie prowadzą sklepy, szczególnie te skierowane do dzieci.

1 / 5 2018-10-01

Brak kontaktu z obsługą, źle zaadresowana paczka i brak paragonu.

2 / 5 2018-06-30

Chcę ostrzec przed danym sklepem. Zamówiłem produkt jako prezent, jednak już minął tydzień od dokonania płatności i nie otrzymałem żadnego potwierdzenia wpłaty ani informacji dotyczącej wysyłki. Firma nie odpowiada na moje maile i nie odbiera telefonów. Zapłaciłem za przesyłkę kurierską, a paczki nie otrzymałem nawet po tygodniu. Takie praktyki są absolutnie niedopuszczalne i przekreślają wiarygodność tego sklepu. Nie polecam go!

0 / 5 2017-11-23

Dwa ładne zestawy pościeli dla dzieci, spakowane starannie przez La Millou, zostały potraktowane tak niechlujnie - zgniecione, ubrane w foliowy worek i związane taśmą - że ciężko mi było je wyciągnąć, jakby ktoś mi trzymał w gardle. Było to bardzo frustrujące. Ponadto informacje o dostawie ze sklepu okazały się mało dokładne, mimo że mieli wysłać kurierem w piątek, paczka została odebrana dopiero we wtorek, a ostatecznie przyszła w środę.

Rzetelne opinie o Baby-design.com.pl

Baby-design.com.pl

Siedziba
Sanok

WWW
http://www.baby-design.com.pl

Email
[email protected]

Telefon
515 102 894

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie