Kategorie:

Baby-galeria.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 1.78
opinie o Baby-galeria.pl
0 / 5 2019-03-22

Czekałam na zamówienie przez ponad 14 dni. Zamówienie było warte 200 złotych. Nie otrzymałam 3 produktów o wartości 60 złotych. Paczka zawierała tylko część zamówienia. Teraz nie ma możliwości skontaktowania się ze sklepem. Nie otrzymałam żadnej odpowiedzi.

1 / 5 2018-10-29

Zamoelam 14.07, faktura pro forma oczywiście zplacona od razu.Dzis 20.07 zero kontaktu z sprzedajacym.Zglaszam sparwe na policje i do rzecznika praw konsumenta.

1 / 5 2018-04-30

Kupiłam wózek dla dziecka w sklepie, ale okazało się, że jest on nieuczciwy. Dokonałam opłaty, a miała być dostawa w ciągu 48 godzin. Otrzymałam tylko fakturę pro forma i sklep przestał odpowiadać na moje próby kontaktu. Niestety, nie przeczytałam wcześniej opinii o tym sklepie. Poprosiłam o zwrot pieniędzy, ale nie otrzymałam odpowiedzi. Teraz planuję zgłosić sprawę na policję i rozważam wytoczenie sprawy cywilnej. Może zbiorowo uda nam się odzyskać należne odszkodowania za poniesione straty.

2 / 5 2018-04-04

Złożyłam zamówienie na towar i od tego momentu nie otrzymałam ani towaru, ani żadnego kontaktu ze sklepem. Pomimo wysyłanych maili i prób kontaktu telefonicznego, nikt nie odpowiada. Jestem jednak szczęśliwa, że jeszcze nie wpłaciłam żadnych pieniędzy, choć już otrzymałam fakturę. Nie polecam tego sklepu, są nieuczciwi.

2 / 5 2018-04-04

Zamówiłam produkt i od tego momentu nie otrzymałam ani produktu, ani żadnego kontaktu od sklepu. Pomimo prób skontaktowania się telefonicznie i mailowo, nie otrzymałam żadnej odpowiedzi. Na szczęście nie dokonałam jeszcze wpłaty, jednak otrzymałam już fakturę. Nie polecam współpracy z taką nieuczciwą firmą.

0 / 5 2017-10-07

Odradzam dokonywanie zakupów tutaj oraz szczególnie unikaj przelewu pieniędzy na konto. Możliwe, że siedziba firmy jest pod podanym adresem, jednak nie mam możliwości sprawdzenia tego, ponieważ nie jestem z Poznania. Osobiście złożyłam zamówienie opłacone przy odbiorze, otrzymałam tylko fakturę pro forma, lecz nie otrzymałam zamówionego produktu ani żadnej odpowiedzi ze strony firmy.

5 / 5 2017-09-21

Gorąco polecam tę usługę. Obsługa jest profesjonalna i bardzo zainteresowana klientem. Po złożeniu zamówienia otrzymałem od razu telefon w celu ustalenia szczegółów. Kolejny telefon przyszedł, aby poinformować mnie o wysyłce towaru. Kontakt z sprzedającym jest fantastyczny. Mogę polecić tę usługę bez żadnych wątpliwości.

1 / 5 2017-08-10

Jestem bardzo niezadowolony z obsługi w tym sklepie, ponieważ nieuczciwie działają. Nie udało mi się nawiązać kontaktu ze sprzedającym, ponieważ nie odpowiadają na moje maile ani telefony. Mimo że opłaciłem zamówienie, nie zostało ono zrealizowane i nie reagują na moje monity. W związku z tym, zamierzam zgłosić tę sprawę policji i rozważę jakie kroki podjąć dalej.

1 / 5 2017-08-10

Sklep jest niehonorowy. Nie ma żadnego sposobu na skontaktowanie się ze sprzedającym - nie odpowiadają ani na maile, ani na telefony. Pomimo dokonania opłaty, zamówienie nadal nie zostało zrealizowane - ignorują wszelkie upomnienia. Zamierzam zgłosić to policji i zastanowić się, co robić dalej.

2 / 5 2017-08-03

Sklep, w którym kupiłam przedmiot, prowadzi nieuczciwy sprzedawca. Nie mogę się z nim skontaktować ani przez telefon, ani mailowo. Po długim oczekiwaniu otrzymałam jednak towar, który różni się od tego, który zamówiłam. Dopiero po groźbach zgłoszenia na policję udało mi się odebrać zamówienie. Teraz od trzech tygodni czekam na zwrot pieniędzy. Już złożyłam sprawę na policję. Stanowczo nie polecam tej firmy i ostrzegam przed nią.

1 / 5 2017-06-06

Nie rozumiem skąd biorą się takie opinie...wczoraj złożyłam zamówienie online płacąc przy odbiorze, a dzisiaj przyszła paczka...zawierająca dokładnie to, czego zamówiłam. Kobieta, która się mną zajmowała, utrzymywała ze mną stały kontakt, informując mnie nawet o miejscu dostarczenia paczki, i tak dalej. Wprawdzie poczułam się niepokojona, gdy zobaczyłam tyle negatywnych opinii po dokonaniu zakupu...ale jak się okazuje, ta pani nie jest taka zła, jak o niej piszą :)

Rzetelne opinie o Baby-galeria.pl

Baby-galeria.pl

Siedziba
POZNAŃ

WWW
http://baby-galeria.pl

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie