Kategorie: / Pozostałe

Babycentro.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Babycentro.pl
5 / 5 2022-09-08

Zanim dokonam zakupu, zawsze sprawdzam opinie innych ludzi na temat miejsca lub produktu, na które się zdecydowałem. Praktykuję to od kilku tygodni i zawsze było to trafne i przydatne. Dlatego polecam każdemu taki rodzaj weryfikacji, zwłaszcza gdy nie ma się czasu ani chęci na potencjalne problemy jak anulowanie zamówienia, reklamacje czy spory ze sprzedawcą.

5 / 5 2021-08-21

Jestem zadowolony/a z możliwości pomagania innym ludziom w znalezieniu produktów, usług i sklepów, które spełniają ich oczekiwania. Ważnym aspektem tego portalu jest, moim zdaniem, to, że komentarze nie są zmieniane. Moja opinia jest publikowana prawie natychmiast na stronie, a moderatorzy nie dokonują żadnych zmian ani modyfikacji.

5 / 5 2017-11-28

Aby nabyć x-pace'a, musieliśmy przejechać 100km. W naszej okolicy tylko Babycentro miało go w swojej ofercie w listopadzie 2011 roku. Przyjemna Pani zamówiła go dla nas i cierpliwie znosiła moje obawy co do koloru tapicerki. Dodatkowo, BC ma szeroki wybór, przystępne ceny i profesjonalną obsługę. Gorąco polecam!

Rzetelne opinie o Babycentro.pl

Babycentro.pl

Siedziba
Ochaby

WWW
http://www.babycentro.pl

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie