Kategorie: / Dla Dzieci

Babydream.sklep.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 4.00
opinie o Babydream.sklep.pl
2019-02-24

Trafiony zakup. Producent rzetelny, produkt na miarę swojej ceny. Na pewno wrócimy do Państwa na zakupy.

2 / 5 2018-04-13

Kupiłam łóżko dla mojego dziecka i czekałam na nie 10 dni roboczych. Przed zapłaceniem umówiłam się na dostawę przed moim wyjazdem. Niestety, gdy zapłaciłam, okazało się, że łóżko zostanie dostarczone na samym końcu terminu, ponieważ czekali na dostawę materaca. Kiedy ostatecznie otrzymałam przesyłkę, karton był nienaruszony, ale łóżko było nieodpowiednio zapakowane, a fronty były wewnątrz. Kiedy chciałam zgłosić szkodę, firma każe mi spisać protokół szkody, jednak nie było to możliwe. Przez kolejny miesiąc próbowałam skontaktować się z firmą, ale nikt nie odbierał telefonów. W końcu firma zgodziła się wysłać fronty, ale musiałabym za nie zapłacić i musiałbym znaleźć kuriera, który dostarczyłby je za 50 zł. Jednak ja zakupiłam łóżko z wadą i nie powinnam za to płacić. Firma próbowała mnie oszukać, oferując fronty, które pierwotnie były dostępne, ale nie zostały dostarczone. Ostatecznie musiałam zorganizować swojego kuriera, ale straciłam wiele czasu i nerwów. Nie polecam tej firmy ani ich produktów. Wykonanie jest marne, a firma zależy tylko na szybkiej sprzedaży.

0 / 5 2018-02-18

Jestem bardzo zadowolony z obsługi na najwyższym poziomie, ponieważ towar, który otrzymałem, całkowicie spełniał moje oczekiwania, zwłaszcza że byłem bardzo zainteresowany jego jakością. Kolorystyka jest żywa, a produkt jest warty swojej ceny. Z całą pewnością będę polecał go moim znajomym, ponieważ naprawdę warto go posiadać! Współpraca z Państwem to czysta przyjemność.

5 / 5 2017-12-25

Jestem bardzo zadowolona z komunikacji, która była bardzo przyjemna. Przesyłka została solidnie zapakowana i wysłana bardzo szybko. Jestem bardzo zadowolona zarówno z zakupionego towaru, który wygląda jeszcze lepiej niż na zdjęciach, jak i z obsługi. Naprawdę warto robić zakupy u tego sprzedawcy.

5 / 5 2017-12-25

Kontakt był bardzo przyjemny i sympatyczny. Towar został solidnie zapakowany i wysłany niemalże natychmiast. Jestem bardzo zadowolona zarówno z zakupu (łóżko okazało się jeszcze piękniejsze niż na zdjęciach) jak i z obsługi! Na pewno warto dokonywać zakupów u tego sprzedawcy.

Rzetelne opinie o Babydream.sklep.pl

Babydream.sklep.pl

Siedziba
Częstochowa

WWW
http://babydream.sklep.pl

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie