Kategorie: / Dla Dzieci

Babydream.sklep.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 3.50
opinie o Babydream.sklep.pl
2019-02-24

Trafiony zakup. Producent rzetelny, produkt na miarę swojej ceny. Na pewno wrócimy do Państwa na zakupy.

2 / 5 2018-04-13

Zakupiłam łóżko dla dziecka , czekałam 10 dni roboczych, uzgodniłam że muszę otrzymać przesyłkę nie później niż xxxx bo wyjeżdżam, zgodzili się doręczyć ale jak zapłaciłam, czar prysł. Dostałam łóżko 10 dnia na styk przed wyjazdem, a bo czekali za materacem i opóźniła się wysyłka. Po odebraniu przesyłki, karton nie był uszkodzony z żadnej strony a fronty łóżka owinięte materacem wewnątrz tak, kazali spisać protokół szkody z winy kuriera ( co było niemożliwe). Później urlop firmy więc czekam dwa tygodnie, dzwonie nikt nie odbiera , mija miesiąc chcą wysłać fronty a za przesyłkę mam zapłacić bo ktoś akurat jedzie do Poznania to mi dowiezie za 50zł, ale to ja zakupiłam łóżko z wadą i mam za to płacić, jak się okazało byli na targach i chcieli mi wcisnąć fronty i jeszcze miałam za nie płacić gdzie przy okazji mogli je dowieść do Poznania ale po co. Dzwonie że wyśle mojego kuriera, ok proszę , na następny dzień nikt nie odbiera. i tak wciąż.. Zapłacisz i koniec twój problem. Nie polecam firmy i produktów. Wykonanie marne, na szybko byle sprzedać.

2018-02-18

Obsługa na najwyższym poziomie, towar w pełni spełnia nasze oczekiwania, przede wszystkim najbardziej zainteresowanej. Kolorystyka żywa, produkt wart swojej ceny. Będę polecać znajomym bo naprawdę warto! Współpraca z Państwem to czysta przyjemność.

5 / 5 2017-12-25

Bardzo dobry, przesympatyczny kontakt. Towar porządnie zapakowany, wysłany niemalże ekspresowo. Jestem bardzo zadowolona zarówno z zakupów (łóżko jeszcze ładniejsze niż na zdjęciach) jak i z obsługi! Warto kupować u tego sprzedawcy

Rzetelne opinie o Babydream.sklep.pl

Babydream.sklep.pl

Siedziba
Częstochowa

WWW
http://babydream.sklep.pl

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie