Kategorie: / Dla Dzieci / Odzież i Obuwie / Pozostałe

Babyly.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Babyly.pl
5 / 5 2023-04-02

Sprawdzam i udzielam opinii jedynie wtedy, gdy jestem pewien, że nie będą one zmienione lub usunięte przez moderatora strony. Tutaj moje komentarze są widoczne prawie natychmiast po wysłaniu, niezależnie od tego, czy są pozytywne czy negatywne, dotyczą małych firm czy dużych spółek kapitałowych. Widać, że nie boicie się konfrontacji. Dlatego też bardzo szanuję to miejsce.

5 / 5 2022-12-03

Jestem szczęśliwy/miło mi, że mogę pomagać innym konsumentom w dokonywaniu właściwych wyborów produktów, zamaszonych usług na miarę oraz w znalezieniu rzetelnego wykonawcy. Dużym atutem tego miejsca jest, z mojego punktu widzenia, brak manipulacji opiniami. Opinia jest szybko publikowana w serwisie i właściciele serwisu nie dokonują żadnych zmian.

5 / 5 2022-09-29

Dotychczas czytałem opinie klientów na temat marek i ich produktów jedynie na stronach Google i w mediach społecznościowych. Aktualnie jednak zdecydowanie zerkam również tutaj. Czasami komentarze są pełne emocji i niekoniecznie odnoszą się do samego produktu. Jednak to daje mi pewność, że moderatorzy tego miejsca nie usuwają komentarzy.

5 / 5 2022-06-24

Nie tylko udzielam tu swojej opinii na temat sprzedających i ich oferty. Zdecydowanie częściej tutaj sprawdzam ich wiarygodność. Dzięki temu portalowi kilkukrotnie uniknąłem podpisywania umowy z niewygodnym przedsiębiorcą. Zamiast tego odkryłem naprawdę godną zaufania markę, której już od pewnego czasu jestem lojalnym klientem. Bardzo się cieszę, że jesteście dostępni.

5 / 5 2021-09-06

Polecam - bardzo solidnie wykonane otulacze. Miłe w dotyku i ciepłe. Podejrzewam, że jeszcze wrócę do tego sklepu ;)

Rzetelne opinie o Babyly.pl

Babyly.pl

Siedziba
Kraków

WWW
https://babyly.pl/

Email
[email protected]

Telefon
+48 501 317 174

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie