Kategorie: / Dla Dzieci / Dom / Odzież i Obuwie / Turystyka i wypoczynek / Zdrowie I Uroda

BabyMama.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o BabyMama.pl
5 / 5 2022-09-27

W ostatnim czasie zauważyłem, że opinie klientów na temat marek i ich produktów lub usług pojawiają się głównie na profilach firm w Google i w mediach społecznościowych. Jednak obecnie coraz częściej sprawdzam również opinie na innych platformach, w tym miejscu. Niewątpliwie nie wszystkie komentarze są wartościowe i nie wnoszą wiele informacji na temat samego produktu. Ale dzięki temu, mam pewność, że moderatorzy nie usuwają komentarzy.

5 / 5 2022-07-03

Na tym portalu znajdują się opinie zarówno o dużych firmach z całego świata, jak i o małych sklepach z mojej okolicy. Zazwyczaj tu zaglądam przed zakupem czegoś w nieznanej mi dotąd placówce i do tej pory nie zostałam rozczarowana. Cieszę się, że istnieją takie strony.

5 / 5 2022-03-18

Dotychczas sprawdzałem recenzje użytkowników na temat firm i ich oferty jedynie za pomocą wyszukiwarki Google i na profilach Facebooka. Jednak teraz regularnie sprawdzam je również tutaj. Czasami te opinie są bardzo emocjonalne, przez co trudno dowiedzieć się czegoś konkretnego o samej ofercie. Jednak możemy być pewni, że właściciele serwisu nie ukrywają żadnych recenzji.

5 / 5 2021-08-19

Według mnie każdy powinien mieć możliwość wyrażania swojego zdania na temat produktów, usług i sprzedawców, z którymi miał faktyczne doświadczenia. Oczywiście, nie da się zadowolić każdego, ale jeśli zauważam, że firma ma głównie negatywne opinie, rezygnuję z ich usług, ponieważ nie wszystkie te opinie są bezpodstawne.

5 / 5 2020-12-04

Właśnie zakupiłam wszystkie niezbędne rzeczy dla noworodka w tym sklepie i jestem bardzo zadowolona z dużej ilości dostępnych produktów, zwłaszcza tych polskich marek. Cieszę się, że mogę wspierać rodzime firmy. Co więcej, obsługa była niesamowita - jestem zachwycona!

5 / 5 2020-12-04

Właśnie zakupiłam w tym sklepie wszystkie potrzebne rzeczy dla niemowlaka - jestem bardzo zadowolona z szerokiego wyboru produktów, zwłaszcza tych pochodzenia polskiego - warto wspierać rodzime firmy. Co więcej, obsługa była niesamowita - jestem pod wrażeniem :)

5 / 5 2019-11-11

Trafiłam na sklep przypadkiem. Jestem oczarowana ofertą, drugiego takiego sklepu dla mam nie ma!

Rzetelne opinie o BabyMama.pl

BabyMama.pl

Siedziba
Warszawa

WWW
https://www.babymama.pl/

Email
[email protected]

Telefon
602178731

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie