Kategorie: / Usługi / Żywność / Żywność i gastronomia

Baccate Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Baccate
5 / 5 2022-06-18

łakocie

Ceny nie są wygórowane

5 / 5 2022-04-30

Nie ograniczam się tylko do pisania opinii o sprzedających i ich produktach. Zazwyczaj sprawdzam je dokładnie. Dzięki tej stronie już cztery razy udało mi się uniknąć podpisania umowy z nieodpowiedzialnym sprzedawcą, który nie szanuje klienta. Zamiast tego, zdecydowałem się na uczciwą firmę, której jestem wiernym klientem od dłuższego czasu. Cieszę się, że takie miejsce istnieje.

5 / 5 2021-11-05

Moim zdaniem każdy powinien mieć prawo do wyrażania pozytywnych i negatywnych opinii na temat produktów, usług i marek, z którymi miał styczność. Chociaż zawsze znajdą się niezadowoleni klienci, jeśli widzę, że dany sprzedawca ma praktycznie tylko negatywne opinie, to wolałbym nie korzystać z jego usług, ponieważ jest mało prawdopodobne, że wszyscy klienci się mylą.

5 / 5 2021-08-04

Rozumiemy, że firmy, podobnie jak nasz rząd, lubią składać liczne obietnice. Niestety, w praktyce nie zawsze jest to zgodne z tym, co prezentują w swoich materiałach marketingowych. Dlatego uważam, że fajnie, że istnieją w Internecie strony, które zapewniają wiarygodność i troszczą się o interesy klientów. Dzięki nim uczciwe firmy mogą zyskać dobre opinie i pozytywną reakcję, a niesolidni sprzedawcy tracą lojalność swoich klientów. To świetna inicjatywa!

5 / 5 2021-06-20

Ostatnio zacząłem również sprawdzać recenzje użytkowników na tej stronie, a wcześniej koncentrowałem się głównie na tym, co inni mówią o przedsiębiorstwach i ich asortymencie na Google i Facebooku. Niestety, niektóre opinie są przytłumione i nie dostarczają wystarczająco dużo informacji na temat produktu. Jednak co najmniej mogę zauważyć, że właściciele strony nie manipulują opiniami.

Rzetelne opinie o Baccate

Baccate

Siedziba
Gdańsk

WWW
https://www.baccate.pl/

Email
[email protected]

Telefon
502-688-663

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie