Kategorie: / Zegarki i biżuteria

Badshop.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 3.28
opinie o Badshop.pl
3 / 5 2023-11-30

Przestrzegam!!!! Przed tym sklepem - chciałam zwrócić towar - bezskutecznie. odradzam !!!!

1 / 5 2022-03-07

To zwykli oszuści - nie realizują zamówień i nie zwracają wpłaconych środków.

1 / 5 2022-01-07

Ta firma nie zasługuje na ocenę pozytywną, ponieważ są oszustami. Nasza paczka została odesłana pod pretekstem, że kurier próbował ją dostarczyć. Po próbie skontaktowania się z pocztą, paczka miała zostać zwrócona. Ostatecznie została dostarczona do określonego punktu, ale nie otrzymujemy żadnych odpowiedzi na nasze wiadomości.

5 / 5 2021-11-17

Oczekuję na dostarczenie mojej przesyłki od ponad 3 miesięcy. Jestem bardzo zła na siebie za to, że dałam się tak oszukać. Nikomu nie polecam tego sprzedawcy, straciłam pieniądze, a towaru nadal nie mam. To są oszuści!!!!!!

5 / 5 2021-11-17

Czekam na dostarczenie mojej paczki od ponad 3 miesięcy. Jestem bardzo zdenerwowana na siebie, że dałam się tak oszukać. Nikomu nie polecam tej usługi, straciłam pieniądze i towaru nie otrzymałam. To prawdziwi oszuści!!

1 / 5 2021-11-15

To jest straszne, że nie możemy nawiązać kontaktu z tym sklepem i nie ma dostępnego towaru, ale cały czas zbierają pieniądze na swoje konto. Musimy się zorganizować i zgłosić ten sklep, aby przestali oszukiwać niewinne osoby i czerpać z tego korzyści finansowe.

1 / 5 2021-11-15

To porażka. Sklep ten nie zapewnia żadnego kontaktu ani dostępności towaru, ale bezskrupulatnie pobiera pieniądze na swoje konto. Musimy się zjednoczyć i zgłosić ten sklep, nie przestając, a oni nieprzerwanie będą się bogacić na naiwnych ludziach.

1 / 5 2021-09-07

Oszuści, nigdy więcej nic nie zamówię z tej strony! Nie mogę się doprosić o zwrot pieniędzy za produkt, którego nie otrzymałam.

5 / 5 2021-06-15

Sklep jest kompletną porażką - zamówiony towar nie został dostarczony, nie można uzyskać zwrotu pieniędzy, mimo wysłania kilku e-maili, nie odnosimy sukcesu w nawiązaniu kontaktu ze sprzedawcą. Kiedy próbujemy zadzwonić, nie odbierają, a gdy wreszcie się odezwą, natychmiast się rozłączają.

5 / 5 2021-06-15

Sklep jest kompletnym niepowodzeniem - towar, który zamówiłam, nie dotarł, a sprzedający odmawia zwrotu pieniędzy. Mimo wielu wysłanych e-maili, nie otrzymuję żadnej odpowiedzi. Jeśli uda mi się dodzwonić, osoba po drugiej stronie rozłącza się natychmiast.

1 / 5 2021-05-09

Przestrzegam, nigdy więcej nic nie zamówię z tej stronki! Od pół roku nie mogę się doprosić o zwrot pieniędzy za produkty, które nie przyszły!

5 / 5 2021-03-29

Ten sklep jest kompletnie nieudany, jedynie sprzedają tanie rzeczy, które są wysyłane z Chin. Można je kupić na Aliexpress za jedną czwartą ceny, a jeśli chcemy zwrócić towar, musimy go odesłać do producenta. To praktycznie taki sam sklep jak Aliexpress, tylko z lepszą stroną internetową, aby ciężko było zauważyć, że produkty są pochodzenia chińskiego.

5 / 5 2021-03-27

Nie warto tam zamawiać chińskiego towaru. Poza tym, musiałam czekać aż 7 tygodni na dostawę paczki, a kiedy wreszcie dotarła, okazało się, że produkt różni się od tego zamówionego na zdjęciu. Niezadowalająca jakość koszulki nocnej sprawiła, że cała pościel została zabarwiona. To była prawdziwa katastrofa.

5 / 5 2021-03-27

Nie radzę tam kupować rzeczy z Chin. Oprócz tego, że czekałam siedem tygodni na przesyłkę, okazało się, że produkt różni się od tego, który zamówiłam na zdjęciu. Koszulka nocna odbarwia całe pościel, co jest straszne.

1 / 5 2021-03-09

Nie mam pojęcia, co mnie skłoniło do złożenia zamówienia w tym sklepie. Jakość produktów jest strasznie niska i denerwuje mnie to. Dlaczego postanowiłam zamówić coś takiego, skoro mogłabym kupić to samo na AliExpressie za ułamek ceny? Nawet rozmiar 3 XXXL ma na tyle małe wymiary, że bardziej przypomina XS niż polskie medium. Chciałabym zwrócić moją przesyłkę, ale niestety muszę to zrobić za pośrednictwem polskiej poczty z wysyłką do Chin, co będzie kosztować co najmniej 40 złotych. Nigdy więcej nie skorzystam z usług tego sklepu.

1 / 5 2021-02-02

Nie mogę polecić tego, co zamówiłam w grudniu. Do dziś, czyli 2 lutego 2021 r., otrzymałam tylko dwie z trzech rzeczy. Odpowiedź na mój mail uspokaja mnie, mówiąc, że przesyłka dojdzie, ale zastanawiam się kiedy. Jakość zamówionych przedmiotów jest bardzo słaba i nie warte są swojej ceny. Ostrzegam innych przed zakupem.

1 / 5 2021-01-11

Kupiłam dwie rzeczy i czekałam na nie przez dwa miesiące, ale otrzymałam tylko jedną paczkę, drugiej wciąż nie mam (minęło już ponad 3 miesiące). Co do jakości, nie jestem zaskoczona - to jest tania chińszczyzna. Według mnie cena jest zbyt wysoka jak na wykonanie. Już nie zamówię niczego więcej z tego sklepu.

1 / 5 2020-12-22

Złożyłam zamówienie jeszcze w grudniu 2019 r., nadal nie dostałam przesyłki.

1 / 5 2020-11-09

Nigdy nie miałam gorszego doświadczenia z żadnym sklepem. W maju zamówiłam koszulkę, opłacając ją od razu za pośrednictwem przelewu w wysokości 65 zł. Pomimo deklaracji sklepu o darmowej dostawie, musiałam ponownie opłacić koszt dostawy. Do dzisiaj nie otrzymałam zamówionego produktu, mimo wysłania 3 e-maili, na które nie dostałam żadnej odpowiedzi. Brak jakiegokolwiek kontaktu ze sprzedającym. Uważam to za czysty złodziejstwo!

5 / 5 2020-10-16

Chcę ostrzec wszystkich przed jednym z najbardziej nieuczciwych przedsiębiorstw. Ta firma dostarcza zupełnie inny produkt niż ten pokazany na zdjęciu, a dodatkowo towar znacznie różni się od oczekiwanego. Sprzedawca odmawia możliwości zwrotu. To najgorsze doświadczenie, jakie miałam z jakimkolwiek zamówieniem. Nie polecam nikomu tego sklepu!

5 / 5 2020-10-16

Ostrzegam wszystkich przed niesamowicie nieuczciwą firmą, która wysyła zupełnie inny produkt niż ten przedstawiony na zdjęciu. Dodatkowo jakość towaru znacznie odbiega od oczekiwań, a sprzedawca odmawia przyjęcia zwrotu. Jest to najgorsze doświadczenie z jakimkolwiek zamawianiem. Nie polecam nikomu!!!

1 / 5 2020-09-17

Niestety potwierdzają się wcześniejsze opinie. Nic dodać nic ująć, poza stwierdzeniem, jak najdalej stąd.

1 / 5 2020-09-07

Towar z aliexpress. Mylą zamówienia. Zamówiłem 2 różne kolory, a otrzymalem jeszcze inne 2 takie same. Nie polecam.

5 / 5 2020-08-24

Jedna firma o nazwie "krzak" nie ma żadnego towaru dostępnego w magazynie. Gdy przesyłka zostaje odebrana, okaże się, że jakość jest bardzo niska, a cena znacznie wyższa. Towar pochodzi z Aliexpress. Również zwrot okazuje się problematyczny. To marnowanie czasu i pieniędzy. Lepiej dołożyć kilka złotych i zakupić produkt od znanego producenta.

1 / 5 2020-07-30

Ten czarny komplet bielizny, zwłaszcza biustonosz, prezentuje się zupełnie odmiennie w rzeczywistości niż na zdjęciu widocznym na stronie internetowej. Jest źle przyszyty, jedna miseczka jest większa od drugiej, przez co wygląda jakby był wadliwy. To jest absolutnie żenujące!

1 / 5 2020-07-30

Biustonosz (zestaw bielizny koloru czarnego) prezentuje się zupełnie odmiennie w rzeczywistości niż na zdjęciu zamieszczonym na stronie. Zauważalne jest przyszywanie w niewłaściwy sposób, jedna z miseczek jest większa od drugiej, całość wygląda jakby była wadliwa. To prawdziwy żenada!

5 / 5 2020-07-22

Nie warto kupować w tym sklepie, który wyświetlił mi się na Facebooku, ponieważ oferowane w nim produkty są dostępne na AliExpress. Sklep nie posiada części towaru i zamawia go na bieżąco z Chin, co powoduje opóźnienia w dostawach. Poza tym ceny są wyższe niż na AliExpress, więc oszukują klientów. Przykładowo, piżamę, która w sklepie kosztuje 80 zł, można dostać na AliExpress za 20 zł.

1 / 5 2020-07-16

Zdecydowanie odradzam robienie zakupów w tym sklepie! Towar, który otrzymałam, był bardzo niskiej jakości i nie przypominał w ogóle produktu z przedstawionego na zdjęciu. Co więcej, sprzedawca odmawia przyjęcia zwrotu, mimo że zgłosiłam to w dniu otrzymania paczki. Najpierw wymaga ode mnie przesłania zdjęć zwracanego przedmiotu (!), a następnie opóźnia proces zwrotu, twierdząc, że adres zwrotu zostanie podany dopiero po 7 dniach roboczych. Tymczasem w regulaminie sklepu nie ma nic na ten temat, co uważam za bardzo nieszczere postępowanie ze strony sprzedawcy. Wygląda na to, że działa on z zamiarem opóźnienia procesu zwrotu, by uniemożliwić jego realizację w określonym czasie.

1 / 5 2020-07-14

Bardzo żałuję, że zdecydowałam się na zamówienie w tym konkretnym sklepie. Musiałam czekać ponad dwa miesiące na dwie pary majtek w rozmiarze M, ale to co otrzymałam przypomina chyba raczej dziecięcy rozmiar XS. Nie zamierzam zapłacić za zwroty. Szczerze odradzam.

1 / 5 2020-07-14

Żałuję, że zdecydowałam się na zakupy w tym konkretnym sklepie. Oczekiwałam na dwie pary majtek w rozmiarze M przez ponad dwa miesiące, jednak otrzymane produkty wyglądają na dziecięce XS. Nie mam zamiaru ponosić dodatkowych kosztów zwrotu. Wnioskuje, że lepiej go nie polecać.

5 / 5 2020-07-02

Nie polecam kontaktowania się z oszustami za pomocą poczty elektronicznej oraz nie odbierania ich połączeń, ponieważ po dwóch miesiącach otrzymałem informację, że paczka z bielizną wciąż jest w drodze. Należy jednak pamiętać, że czasami termin dostawy znacznie się wydłuża, z racji na pokonywanie tysięcy kilometrów przez przesyłki. Konieczne jest zachowanie cierpliwości. Warto również mieć na uwadze, że zamówienia wysyłane z różnych magazynów będą dostarczane w osobnych paczkach oraz w różnych terminach. Więcej informacji na ten temat można znaleźć na https://badshop.pl/wysylka-i-dostawa/.

5 / 5 2020-06-23

Chciałabym ostrzec wszystkich przed niesłychanie nieprofesjonalną firmą. Są bardzo powolni w wysyłaniu towaru i kiedy już go otrzymuje się po miesiącu, to jeszcze mają czelność wykazywać pretensje. Musisz stanowczo bronić swoich praw. Sprzedawca zachowuje się niegrzecznie i niezasłużenie. Może być trudno odzyskać swoje pieniądze. Nie polecam tej firmy i odradzam zakupy tam. Musiałam zgłosić tę sprawę odpowiednim organom.

1 / 5 2020-06-05

W dniu 3.02.2020 roku złożyłam zamówienie na zestaw trzech par majtek. Jednakże, paczka z moim zamówieniem dotarła do mnie dopiero 5.06.2020 roku! Czekałam na nią aż 122 dni, co jest znacznie dłużej niż przewidywane 60 dni. Zaskoczenie było jeszcze większe, gdy otworzyłam paczkę i zamiast spodziewanych trzech par pastelowych, bawełnianych stringów, znalazłam coś zupełnie innego - kurek hydrauliczny. Sama nie jestem pewna, do czego on służy.

5 / 5 2020-06-04

Sukienka nadeszła przed zakończeniem trzech tygodni, co oznacza, że przyszedł wcześniej niż przewidywano. Jestem usatysfakcjonowana z zakupu. Niestety, niektóre negatywne opinie wynikają z niejasności co do tego, jakiego rodzaju sklep to jest - np. pośrednik z AliExpress itp. W trakcie zakupu widziałam wiele opinii, że jest problematyczny zwrot. Osobiście jestem jednak bardzo zadowolona z zakupu, więc pewnie zależy to od tego, co chce się zamówić.

1 / 5 2020-05-04

Nie polecam nikomu strony, z której zamawiałam, ponieważ jest to najgorsza strona z jaką miałam do czynienia. Mimo oczekiwania na przesyłkę 58 dni, nadal jej nie otrzymałam, a regulamin strony określa, że maksymalny czas oczekiwania wynosi 50 dni. Co więcej, nie są w stanie zapewnić możliwości śledzenia przesyłki, nie reagują na maile i zapytania, a także nie udzielają żadnej pomocy telefonicznej. Brak kontaktu, profesjonalizmu i kompetencji - zerowa ocena. Zdecydowanie nie polecam tej strony.

5 / 5 2020-04-25

To jest jakaś kpina !!! Czekam 3 miesiąc na pidzame!!zero kontaktu ze sklepem więc można zapomnieć chociażby o zwrocie gotówki...

5 / 5 2020-04-25

To jest jakaś kpina !!! Czekam 3 miesiąc na pidzame!!zero kontaktu ze sklepem więc można zapomnieć chociażby o zwrocie gotówki...

1 / 5 2020-04-16

Nie polecam tego sklepu. Kupiłam piżamę na ich stronie internetowej na początku marca, ale do dziś jej nie otrzymałam. Próbowałam skontaktować się ze sprzedawcą za pośrednictwem strony internetowej i Facebooka, ale jedyna odpowiedź, jaką otrzymałam, to prośba o podanie adresu e-mail w celu sprawdzenia zamówienia. Niestety od tego czasu nie uzyskałam żadnego kontaktu ze sklepem. To kompletna porażka.

0 / 5 2020-04-14

Jakość towarów jest nie do przyjęcia. Zakupiłam od Was dwa zestawy piżam i niestety oba są pełne defektów, z dużą ilością wiszących nici i niedoszytych elementów. Ramiączko jednej z piżam jest nawet przyszyte odwrotnie w jednym końcu. W praktyce na każdym szwie widać jakieś nici wystające. Zaraz po otrzymaniu przesyłki chciałam zwrócić produkty i skontaktować się z Państwem poprzez stronę sklepu, jednak nie dostałam żadnej odpowiedzi. Konsument ma 14 dni na zwrot towaru zakupionego przez internet, ale w moim przypadku nie ma możliwości, aby się z Państwem skontaktować w inny sposób. Adres sklepu jest w Chinach, nie otrzymałam też żadnych informacji na temat etapów transakcji oprócz informacji o przesyłce, która została dostarczona przez Pocztę Polską. Teraz, gdy dawno minęło 14 dni od zakupu, produkt jest nie do użycia i pieniądze zostały zmarnowane. To naprawdę szkoda. Numer zamówienia to BAD-ID9USLBMLC40.

0 / 5 2020-03-21

Ten sklep okazał się ogromnym niepowodzeniem – brak jakiegokolwiek kontaktu z obsługą, moje zamówienie z lutego dotarło dopiero 20 marca. Kiedy przyszła paczka, bielizna była w przerażającym stanie, materiał beznadziejnej jakości, koronka była rozciągnięta i porwana, całkowita tandeta. Dodatkowo, bielizna została zapakowana w zwykłą torebkę na zatrzask, która została na siłę zgnieciona. Nie polecam nikomu zamawiania bielizny z tej strony.

1 / 5 2020-02-24

Produkt zamowiony koncem Grudnia - mamy dzis 24 Lutego i nadal nie doszedl. Nie polecam !!!

1 / 5 2020-02-11

Brak przesyłki. Brak kontaktu z Posrednikiem. To zwykli oszuści uprawiający dropshipping z Chin, szkoda czasu i nerwów.

5 / 5 2019-03-19

Polecam serdecznie

5 / 5 2019-03-10

Polecam serdecznie. Porządny sklep, zegarek jest super.

5 / 5 2019-01-05

Na początku ubiegłego tygodnia, kurier dostarczył mi zamówione na stronie internetowej BadShop.pl okulary. Jestem bardzo zadowolony z jakości produktu, na który czekałem niecałe 2 i pół tygodnia. Okulary są rewelacyjne, idealnie nadają się do podróży samochodem i przede wszystkim, ich cena jest atrakcyjna. Serdecznie polecam zamówienia w tym sklepie.

5 / 5 2019-01-05

W minionym tygodniu otrzymałem przesyłkę od listonosza - były to okulary kupione na stronie BadShop.pl. Bardzo się cieszę, ponieważ musiałem czekać 2,5 tygodnia, ale warto było. Okulary są świetne i idealnie sprawdzają się podczas prowadzenia samochodu. Dodatkowo, ich cena była bardzo atrakcyjna. Szczerze polecam!

5 / 5 2018-12-08

Za małe pieniądze w sklepie nabyłam bieliznę, która jest fajna i dobrej jakości. Jest porównywalna pod względem jakości z tymi, które kosztują 150 złotych lub więcej, a ja zapłaciłam znacznie mniej. Z całego serca polecam ją wszystkim.

5 / 5 2018-12-08

W sklepie nabyłam bieliznę, która jest świetnej jakości, mimo że była dostępna za niewielką cenę. Jej jakość jest porównywalna do tej, za którą normalnie zapłaciłabym ponad 150 złotych. Jednakże, mój wydatek był znacznie mniejszy, więc gorąco polecam ją wszystkim.

5 / 5 2018-09-30

Na sklepie internetowym BadShop zakupiłam dwa stroje kąpielowe, oba prezentują się doskonale. Przesyłki były śledzone i dotarły do mnie po upływie dwóch tygodni. Jestem bardzo zadowolona z moich zakupów i szczerze polecam ten sklep. Warto również od czasu do czasu sprawdzić ich profil na Facebooku, ponieważ tam udostępniają interesujące kody rabatowe.

5 / 5 2018-09-30

W sklepie BadShop zakupiłam dwa stroje kąpielowe, oba są przepiękne. Przesyłki były śledzone i dotarły do mnie po upływie dwóch tygodni. Jestem bardzo zadowolona z moich zakupów i szczerze polecam ten sklep. Apropos, warto zaglądać na ich profil na Facebooku, czasami udostępniają tam fajne kody rabatowe. :D

5 / 5 2018-09-27

Po upływie około trzech tygodni otrzymałem zamówienie, które składałem na okulary o wartości 49 zł. Jestem bardzo zadowolony z ich jakości, ponieważ przetrwały całe lato. Z przyjemnością powtórzę zakupy w przyszłości.

2 / 5 2018-09-13

Przesyłka szła długo, produkt słabej jakosci, zapłaciłam 25 zł a na Ali po9. NIE POLECAM

0 / 5 2018-08-28

Czekałam półtora miesiąca na biustonosz, mimo że sprzedawca obiecywał dostawę w ciągu 2-3 tygodni. Gdy w końcu przyszedł, okazało się, że został wysłany prosto z magazynu w Chinach i zapakowany tak, jakby był z Aliexpress. Mogłabym równie dobrze zamówić go na jednym z portali Alibabowskich, przynajmniej byłoby taniej. Teraz nie mam zbyt dużego zainteresowania tym produktem i będę go się pozbywać.

5 / 5 2018-03-18

Ten sklep jest świetny, oferuje produkty w atrakcyjnych cenach, dostawy są realizowane w ciągu dwóch tygodni, a obsługa klienta jest również bardzo dobra. Nie rozumiem, dlaczego inni mieli z nim problemy, ponieważ na wszystkie moje pytania otrzymałam odpowiedź tego samego dnia. Osobiście gorąco go polecam!

5 / 5 2018-03-18

Ten sklep jest naprawdę świetny! Mają produkty w bardzo atrakcyjnych cenach, choć dostawa trochę trwa - około dwóch tygodni. Jednak kontakt z nimi również jest świetny, zawsze otrzymuję odpowiedź na moje pytania tego samego dnia. Nie rozumiem, dlaczego niektórzy mają z nimi problemy. Osobiście gorąco polecam!

5 / 5 2018-01-13

Super sklep, polecam serdecznie :)

5 / 5 2018-01-10

Super sklep, zrobiłam fajne zakupy za małe pieniążki, produkty pierwsza klasa.

5 / 5 2017-11-28

Bielizna od BadShop jest piękna, wszystko jak na zdjęciach. Jestem zadowolona i polecam sklep

5 / 5 2017-08-15

Zamówiłam dwa przedmioty, jeden z nich dostarczono po około 4 tygodniach, ale drugiego wciąż nie mam, mimo że upłynęło już 50 dni wymagane w regulaminie (!). Przesłano mi je zapakowane w czarny worek. Produkt jest dość słabej jakości. Ogólnie mówiąc, nie warto tu kupować. Wątpię, czy odzyskam swoje pieniądze.

2 / 5 2017-08-12

TRAGEDIA! Nie polecam tego sklepu.

5 / 5 2017-04-07

Zakupy udane, całą transakcje uznaję za udaną. Produkty szybko dostarczone, kontakt również bez zarzutów. Polecam serdecznie

Rzetelne opinie o Badshop.pl

Badshop.pl

Siedziba
Dzierżoniów

WWW
http://badshop.pl

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie