Kategorie: / Zegarki i biżuteria

Badshop.pl

3.64/5.00 - ilość ocen: 28
1 / 5 2020-07-30

Biustonosz (czarny komplet bielizny) wygląda zupełnie inaczej niż na zdjęciu na stronie. Przyszyty nierówno, jedna miseczka większa od drugiej, wygląda jakby był upośledzony. Żenada!!!!!

5 / 5 2020-07-22

NIE KUPOWAĆ! Sklep wyświetlił mi się na facebooku, ale kojarzyłam kilka produktów, które mieli w ofercie. I uwaga TOWAR DOSTĘPNY W TYM SKLEPIE TO TOWAR Z ALIEXPRESS!!!!!!!! Zdjęcia nie należą do sprzedawcy. Miesięczne opóźnienia w dostawach u niektórych kupujących mogą świadczyć o tym, że sklep nie posiada części towaru, a na bieżąco zamawia go na AliExpress z Chin. Wszystko to samo, ale drożej. Piżamę w "oyginalnej" cenie 80zł, możecie dostać na AE za 20. :') OSZUŚCI!!!!

1 / 5 2020-07-16

Absolutnie nie polecam, a wręcz przestrzegam przed zakupami w tym sklepie! Towar marnej jakości i znacznie różni się od tego na zdjęciu, a sprzedawca uniemożliwia zwrot (który notabene zgłosiłam w dniu otrzymania przesyłki). Najpierw żąda przesłania zdjęcia zwracanego produktu (?!), a następnie mówi, że adres zwrotu dostanę za 7 dni roboczych, podczas gdy w regulaminie sklepu nie ma słowa o tego typu praktykach, co według mnie jest totalne nieuczciwe. Wygląda to tak, jakby sprzedawca grał na zwłokę, aby uniemożliwić zwrot w ustawowym terminie.

1 / 5 2020-07-14

Zaluje, ze zamowilam w tym sklepie. Czekalam ponad dwa miesiace na dwie pary majtek w rozmiarze M a to co otrzymalam to chyba jakies dzieciece XS. Nie mam zamiaru placic za zwroty. Nie polecam.

5 / 5 2020-07-02

nie polecam oszuści na meile nie odpowiadają tel brak po 2 miesiącach napisali mi to Paczka z bielizną jest nadal w drodze. Niestety czasami okres dostawy się znacznie wydłuża, paczki zanim dotrą do zamawiającego muszą pokonać tysiące kilometrów, prosimy o cierpliwość. Przypominamy, że zamówienia wysłane z osobnych magazynów zostaną doręczone w osobnych paczkach oraz rożnych terminach. Wszystkie informacje na temat wysyłki i dostawy dostępne są tutaj: https://badshop.pl/wysylka-i-dostawa/

5 / 5 2020-06-23

Przestrzegam wszystkich przed najbardziej dziadowska firma. Towar wysylaja po miesiacu z wielka pretensja. Trzeba walczyć o swoje. Chamstwo ze strony sprzedającego. Trudności w uzyskaniu zwrotu pieniędzy. Nie polecam. Nie kupujcie tam. Sprawe musialam zgłosić do odpowiednich organów.

1 / 5 2020-06-05

Zamówiłam zestaw trzech par majtek 3.02.2020r. Paczka dotarła do mnie 5.06.2020!!!!!! Zamiast do 60 dni czekałam na nią 122 dni!! Jednak to jeszcze nie koniec złych informacji. Otworzyłam paczkę i nie było tam trzech par pastelowych, bawełnianych stringów, tylko jakiś kurek hydrauliczny (chyba, ponieważ sama nie wiem do czego to służy).

5 / 5 2020-06-04

Sukienka przyszła po niecałych 3 tygodniach - czyli dużo wcześniej niż w regulaminie. Jestem bardzo zadowolona. Niestety negatywne opinie mogą wynikać z mało przejrzystego określania jaki to sklep - pośrednik z alliexpress, itp. -przy samym zakupie i widziałam dużo opinii, że problematyczny jest zwrot. Ja jednak jestem bardzo zadowolona także pewnie zależy co się zamiawia :)

1 / 5 2020-05-04

Nie polecam nikomu!!!! Najgorsza strona z jakiekolwiek zamawiałam. Czekam na przesyłkę 58 dni i nadal jej nie otrzymałam podczas gdy w regulaminie maja napisane ze oczekiwanie jest do max 50dni. Złamali własny regulamin!!!!! Nie mówiąc już i tym ze nie ma opcji śledzenia przesyłki, zadzwonienia do nich, a na maile i zapytania nie odpowiadają. ZERO KONTAKTU, ZERO PROFESJONALIZMU, ZERO KOMPETENCJI. NIE POLECAM!!!!!

5 / 5 2020-04-25

To jest jakaś kpina !!! Czekam 3 miesiąc na pidzame!!zero kontaktu ze sklepem więc można zapomnieć chociażby o zwrocie gotówki...

Badshop.pl

Siedziba
Dzierżoniów

WWW
http://badshop.pl

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie