Kategorie: / Odzież i Obuwie

BADURA Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o BADURA
5 / 5 2022-12-25

Czytam i piszę opinie tylko wtedy, gdy wiem, że nie zostaną one poddane korekcie czy wręcz usunięte przez moderatora strony. Tutaj wszelkie moje opinie widać niemal od razu po wysłaniu, nie ma znaczenia, czy są pozytywne, czy negatywne, czy dotyczą małej firmy, czy jakiegoś imperium. Widać, że się nie boicie. I dlatego tak to miejsce szanuję.

5 / 5 2021-08-08

W mojej ocenie każdy ma prawo do wyrażenia konstruktywnej krytyki na temat kupionych towarów, dostarczonych usług lub sprzedających, z którymi rzeczywiście miał kontakt. Sądzę też, że nie da się zadowolić każdego klienta, ale jeżeli widzę, że ktoś ma niemal tylko krytyczne opinie, to rezygnuję, ponieważ z pewnością wszyscy nie mogli się pomylić.

5 / 5 2021-05-23

Zanim nacisnę ”kupuję”, zawsze wchodzę na ten portal i zgłębiam komentarze innych osób na temat konkretnego sprzedawcy i zamawianego przedmiotu. Robię tak w zasadzie już od paru dobrych lat i ani razu nie miałem problemów. Polecam to miejsce każdemu, kto nie ma czasu ani nerwów na „zabawę” w wymiany, odsyłanie produktów, składanie reklamacji albo nieprzyjemną wymianę zdań ze sklepem.

5 / 5 2021-04-22

Znajdują się tutaj opinie zarówno o czołowych firmach, jak również o niewielkich biznesach z mojej miejscowości. Często tu wchodzę przed zamówieniem jakiegoś towaru w nieznanym mi sklepie i dotąd się nie zawiodłam. Dobrze, że istnieją tego typu serwisy.

5 / 5 2019-09-02

Spore wyprzedaże

Rzetelne opinie o BADURA

BADURA

Siedziba
Wadowice

WWW
https://badura.pl/

Email
[email protected]

Telefon
+48 666 862 591

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie