Kategorie: / Odzież i Obuwie

BADURA Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o BADURA
5 / 5 2022-12-25

Piszę i czytam opinie tylko wtedy, gdy wiem, że nie będą one poprawiane ani usuwane przez moderatora strony. Tutaj moje opinie są widoczne prawie od razu po wysłaniu, niezależnie od ich charakteru lub tematu. To miejsce jest godne szacunku, ponieważ nie boicie się konfrontacji, bez względu na to, czy dotyczą małej firmy czy wielkiego imperium.

5 / 5 2021-08-08

W mojej opinii, wszyscy powinni mieć prawo do wyrażania konstruktywnej krytyki na temat produktów, usług lub sprzedawców, z którymi mieli faktyczny kontakt. Jednakże, jestem przekonany, że niemożliwym jest zadowolenie każdego klienta. Jeśli zauważam, że ktoś wydaje się mieć tylko negatywne opinie, wtedy rezygnuję, ponieważ nie wszystkim możemy wierzyć, że się pomylili.

5 / 5 2021-05-23

Zanim dokonam zakupu, zawsze sprawdzam opinie innych użytkowników o sprzedawcy i produktach na tym portalu. Czynię to od wielu lat i nigdy nie miałem żadnych problemów. Polecam to miejsce każdemu, kto nie chce tracić czasu ani nerwów na reklamacje, wymiany produktów czy nieprzyjemne rozmowy ze sprzedawcą.

5 / 5 2021-04-22

W tym miejscu znajdują się recenzje zarówno o dużych korporacjach, jak i o małych lokalnych firmach z mojego miasta. Często odwiedzam tę stronę przed złożeniem zamówienia w nieznanych mi sklepach i do tej pory nie miałam żadnych rozczarowań. Cieszę się, że istnieją takie serwisy.

5 / 5 2019-09-02

Spore wyprzedaże

Rzetelne opinie o BADURA

BADURA

Siedziba
Wadowice

WWW
https://badura.pl/

Email
[email protected]

Telefon
+48 666 862 591

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie