Kategorie: / Motoryzacja

Bagazniki-lodz.home.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Bagazniki-lodz.home.pl
5 / 5 2022-12-16

Bardzo się raduję z faktu, że mogę służyć innym klientom, pomagając im w wyborze odpowiedniego produktu, zamówieniu usługi dostosowanej do ich potrzeb i znalezieniu wiarygodnego sprzedawcy. Według mnie, ogromną zaletą tego miejsca jest to, że opinie nie są kontrolowane. Opinie są natychmiast publikowane na serwisie i zarządzający nie wprowadzają żadnych zmian.

5 / 5 2022-03-20

Oceniam i piszę opinie tylko wtedy, gdy jestem pewien, że nie będą one zmodyfikowane lub ukryte przez administratora strony. Tutaj moje opinie są widoczne niemal od razu po ich napisaniu, niezależnie od tego, czy są pozytywne, negatywne, o marce rodzinnej czy wielkim importerze. Widocznie nie daliście się zdominować, więc szanuję to miejsce.

5 / 5 2018-12-30

Szybko i kompetentnie a na dodatek pytanie tel.czy wszystko ok.Super

5 / 5 2018-11-17

Sprzedawca jest bardzo kompetentny, uchwyty rowerowe Mont Blanc Barracuda są wspaniałej jakości. Zamówione produkty zostały starannie spakowane i wysłane - już na drugi dzień po złożeniu zamówienia miałem je u siebie. Wszystko idealnie pasuje, zgodnie z tym, co było zapewnione. Gorąco polecam :-)

5 / 5 2018-11-17

Sprzedawca jest bardzo kompetentny, uchwyty rowerowe Mont Blanc Barracuda są doskonałe. Zamówione produkty zostały pięknie zapakowane i wysłane - już na drugi dzień miałem je u siebie. Wszystko idealnie pasuje, tak jak obiecano. Polecam :-)

5 / 5 2018-03-05

Szybka realizacja zamówienia, towar zgodny z opisem. Uchwyt Mont Blanc Barracuda sprawuje się bez zarzutu :-)

Rzetelne opinie o Bagazniki-lodz.home.pl

Bagazniki-lodz.home.pl

Siedziba
Łódź

WWW
http://www.bagazniki-lodz.home.pl

Email
[email protected]

Telefon
667-031-741

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie