Kategorie: / Pozostałe

Bagdadagd.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Bagdadagd.pl
5 / 5 2018-09-24

Chciałbym podzielić się swoim pozytywnym doświadczeniem z pewnym sklepem, gdzie obsługa zaskoczyła mnie pozytywnie swoją wiedzą i profesjonalizmem. Kupując, miałem pewność, że wydałem swoje pieniądze dobrze, ponieważ osoby pracujące w tym sklepie mają solidną znajomość oferowanych produktów.

5 / 5 2018-09-24

Chciałbym polecić ten sklep, ponieważ obsługa mnie bardzo pozytywnie zaskoczyła swoją wiedzą i profesjonalizmem. Byłem zadowolony z mojego zakupu, ponieważ udało mi się wydać pieniądze w miejscu, gdzie pracują osoby mające rzeczywistą wiedzę na temat oferowanych produktów.

5 / 5 2018-04-02

polecam ten sklep ze wgledu na super kontakt ze sprzedawca ,ekspresowa dostawe

0 / 5 2017-10-31

W sklepie zamówiłem czajnik Braun WK600. Po upływie trzech dni, przemiły Pan ze sklepu dzwonił, informując mnie o nieaktualnej cenie produktu i o tym, że muszę zapłacić o 20% więcej z powodu zakończonej, niekomunikowanej wcześniej promocji. Mimo że zamówiłem produkt po wcześniejszej cenie, zdecydowałem się zrezygnować z zakupu, ponieważ w innym sklepie mogłem go kupić w podobnej cenie, ale bez kosztów wysyłki. Moja opinia o sklepie jest negatywna, ponieważ pracownicy nie proponowali żadnych rozwiązań, takich jak darmowa dostawa lub sprzedaż w cenie, którą wcześniej podali. Lepszym rozwiązaniem jest kupowanie produktów z zaufanych źródeł, nawet jeśli kosztują one o 10% więcej, ponieważ w ten sposób można je mieć po trzech dniach od zakupu, bez dodatkowych problemów. Częściowo pozytywną ocenę wystawiam za uprzejmy kontakt telefoniczny, jednak ogólnie nie polecam tego sklepu.

Rzetelne opinie o Bagdadagd.pl

Bagdadagd.pl

Siedziba
Tarnów

WWW
http://www.bagdadagd.pl

Email
[email protected]

Telefon
604 409 515

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie