Kategorie: / Żywność / Żywność i gastronomia

Bakalie24 Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Bakalie24
5 / 5 2022-11-14

Na tej stronie można znaleźć opinie na temat zarówno globalnych producentów, jak i lokalnych sklepów z mojej okolicy. Zawsze tu zajrzę przed zakupem czegoś nowego, i do tej pory nie zostałem rozczarowany. Bardzo cieszę się, że istnieją takie portale.

5 / 5 2022-11-14

Na tym portalu można znaleźć opinie zarówno o znanych firmach na całym świecie, jak i o małych sklepach z mojej okolicy. Przed zakupem jakiegoś produktu w nowym miejscu zawsze zaglądam tutaj i do tej pory zawsze byłem zadowolony. Cieszę się, że powstają takie strony internetowe.

5 / 5 2022-10-21

Przez wiele lat przeglądałem opinie klientów na temat różnych marek i ich produktów lub usług. Zawsze korzystałem z profilu firmy na Google i na Facebooku. Jednak teraz zdecydowanie częściej sprawdzam również opinie tutaj. Często te komentarze są pełne emocji i niekoniecznie mówią wiele o samym produkcie. Jednak możemy być pewni, że moderatorzy serwisu nie ukrywają żadnych treści.

5 / 5 2021-08-09

Według mnie każdy powinien mieć prawo do wyrażania konstruktywnej krytyki dotyczącej kupionych towarów, otrzymanych usług lub marek, z którymi faktycznie miała do czynienia. Oczywiście, gusty są różne, ale jeśli zauważam, że dany sprzedawca ma głównie negatywne opinie, to wolę dać sobie z nim spokój, ponieważ jest mało prawdopodobne, że wszyscy się mylą.

5 / 5 2021-07-29

Szukam tylko takich miejsc, gdzie wiem, że moje opinie nie będą zmienione lub usunięte przez moderatora. Tutaj na tej stronie wszystkie moje opinie są widoczne prawie od razu po wysłaniu, niezależnie od tego, czy są pozytywne, czy negatywne, czy dotyczą małej firmy czy dużej korporacji. Wyraźnie widać, że nie boicie się konfrontacji. Z tego powodu mam dla Was duży szacunek.

5 / 5 2020-05-19

świat bakalii

Rzetelne opinie o Bakalie24

Bakalie24

Siedziba
Otyń

WWW
http://www.bakalie24.pl/

Email
[email protected]

Telefon
604 153 161

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie