Kategorie: / Żywność / Żywność i gastronomia

Bakaliowo.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Bakaliowo.pl
5 / 5 2022-12-14

Nie tylko piszę tu recenzje na temat różnych produktów i usług, ale również często je czytam. Dzięki Waszym opiniom wielokrotnie udało mi się uniknąć współpracy z nieuczciwymi dostawcami. W zamian mogłem wybrać wiarygodną firmę, z którą jestem lojalnym klientem do dzisiaj. Cieszę się, że jesteście tutaj. To niesamowite.

5 / 5 2022-10-18

Mam zwyczaj analizować i wystawiać opinie tylko wtedy, gdy jestem pewny, że nie zostaną one usunięte lub zmodyfikowane przez administratora strony. Tutaj wszystkie moje komentarze są publikowane prawie natychmiast po ich napisaniu, bez względu na to, czy są pozytywne, czy negatywne, czy odnoszą się do małych firm czy dużych korporacji. Widać, że admini strony nie boją się przyznać do różnych opinii, a to budzi moje szacunek.

5 / 5 2022-03-02

Tutaj znajdują się recenzje o firmach, które działają zarówno na terenie całego kraju, jak i tych mniejszych z mojej wioski. Zazwyczaj zaglądam tu przed zakupem jakiegoś produktu w sklepie, który mi jest nieznany, i do tej pory nie spotkałam się z rozczarowaniem. Bardzo cieszę się, że istnieją tego rodzaju platformy.

5 / 5 2021-05-07

Dotychczas jedynie przeglądałem opinie klientów na temat marek i ich oferty jedynie w Google i na Facebooku. Teraz jednak postanowiłem koniecznie również je weryfikować tutaj. Niektóre z komentarzy są mało rzeczowe i bardziej oparte na emocjach, przez co niewiele mówią o samym produkcie. Jednak w każdym razie widać, że moderatorzy strony nie manipulują opiniami.

5 / 5 2021-03-27

Polecam

Rzetelne opinie o Bakaliowo.pl

Bakaliowo.pl

Siedziba
Łódź

WWW
https://www.bakaliowo.pl/

Email
[email protected]

Telefon
(+48) 737 449 514

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie