Kategorie: / Żywność / Żywność i gastronomia

Bakalland Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Bakalland
5 / 5 2022-11-30

Do tej pory przeglądałem oceny użytkowników na temat firm i ich asortymentu tylko na Google i Facebooku. Teraz sprawdzam je również tutaj, za każdym razem. Niektóre recenzje są bardzo emocjonalne, więc trudno jest dowiedzieć się czegoś o samym produkcie. Jednak co najmniej widać, że właściciele strony nie zmieniają opinii.

5 / 5 2022-08-17

Jestem radosny, że mogę wspomagać innych użytkowników w procesie zakupu właściwego towaru, zamawiania najlepszej usługi i wyborze naprawdę uczciwego przedsiębiorcy. Dużym plusem tego portalu, z mojej perspektywy, jest brak moderacji komentarzy. Moja opinia zostaje szybko opublikowana na stronie i moderatorzy nie wprowadzają żadnych zmian.

5 / 5 2022-04-13

Zwyczajowo firmy, podobnie jak nasz rząd, lubią składać wiele zapewnień. Jednak w rzeczywistości sytuacja bywa inna i z pewnością nie jest tak idealnie, jak w reklamach. Dlatego uważam, że wirtualne strony działające w sieci są bardzo przydatne. Nowoczesne firmy, które dbają o zadowolenie klientów, mają szansę na promocję swojej marki i dalszą pracę nad ulepszaniem produktów. Z kolei nieuczciwi sprzedawcy tracą klientów ze względu na ich niekompetencję. Dziękuję!

5 / 5 2021-06-19

Uważam, że każdy powinien mieć możliwość wyrażania swojej opinii na temat używanych produktów, otrzymanych usług lub współpracy z określonymi firmami. Oczywiście, wszyscy mamy różne gusta i preferencje, ale jeśli zauważam, że dany produkt ma głównie negatywne opinie, to zdecydowanie się na niego nie decyduję, ponieważ nie wszystkie te komentarze mogą być bezpodstawne.

5 / 5 2019-12-26

najlepsze bakalie w Polsce

Rzetelne opinie o Bakalland

Bakalland

Siedziba
Warszawa

WWW
https://ebakalland.pl/

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie